Примітка про конфіденційність Google Payments

Останнє оновлення: 8 вересня 2019 року

У Політиці конфіденційності Google описано, як ми обробляємо особисту інформацію, яку ви надаєте, коли користуєтеся продуктами та сервісами Google. Служба Google Payments доступна власникам облікового запису Google, а її використання регулюється Політикою конфіденційності Google. Також у цій Примітці про конфіденційність описано заходи, яких компанія Google вживає для забезпечення конфіденційності в Google Payments.

Ваше користування сервісом Google Payments регулюється його Умовами використання, де докладно описано Послуги, на які поширюється ця Примітка про конфіденційність. Терміни з великої літери, які не визначено в цій Примітці про конфіденційність Google Payments, мають значення, наведені в Умовах використання Google Payments.

Примітка про конфіденційність Google Payments поширюється на всі Послуги, які надають дочірні компанії, що повністю належать материнській компанії Google LLC, зокрема Google Payment Corp. (GPC). Інформацію про дочірні компанії, які надають кожну з Послуг, наведено в Умовах використання Google Payments. Контролером даних користувачів (крім тих, які продають товари на торговельному майданчику Google) у Європейській економічній зоні є компанія Google Ireland Limited. Якщо ви проживаєте в країнах Європейської економічної зони (окрім Великої Британії) та продаєте товари на торговельному майданчику Google, контролером ваших даних є компанія Google Payment Ireland Limited. Контролером даних користувачів із Великої Британії, які продають товари на торговельному майданчику Google, є компанія Google Payment Limited.

Яку інформацію ми збираємо

Крім інформації, наведеної в Політиці конфіденційності Google, ми збираємо вказані нижче дані.

Як ми використовуємо зібрану інформацію

Крім цілей, перелічених у Політиці конфіденційності Google, ми використовуємо надану вами інформацію, а також дані, отримані про вас від третіх сторін, щоб надавати вам підтримку під час користування сервісом Google Payments, а також для захисту прав, власності або безпеки компанії Google, її користувачів і громадськості (зокрема, для захисту від шахрайства, фішингу чи інших неправомірних дій). Деяка інформація може також передаватися третім сторонам для надання вам замовлених у них товарів або послуг. Ми також використовуємо цю інформацію для перевірки дотримання вашим обліковим записом Google Payments усіх обов’язкових вимог, для прийняття рішень щодо ваших майбутніх трансакцій у Google Payments, а також для забезпечення інших законних потреб, пов’язаних із трансакціями, які ви ініціюєте в Google Payments.

Ваша реєстраційна інформація зв’язується з вашим обліковим записом Google, а дані про зареєстрований спосіб оплати зберігаються на серверах Google. Крім того, деякі дані можуть також зберігатися на вашому мобільному пристрої. Ми можемо зберігати надану вами інформацію впродовж довшого періоду часу для дотримання юридичних процедур і нормативних зобов'язань.

Яку інформацію ми повідомляємо

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію компаніям або фізичним особам, не пов'язаним із компанією Google, лише:

Наприклад, коли ви здійснюєте покупку або трансакцію через Google Payments, ми передаємо деяку вашу особисту інформацію компанії чи фізичній особі, у якої ви здійснюєте цю покупку або трансакцію. Наприклад, під час покупки в Google Play інформація передається розробнику додатка, який ви купуєте. Ми також можемо надсилати ваш поштовий індекс на веб-сайт або в додаток продавця, коли ви здійснюєте платіж, натиснувши "Оплатити через Google Pay" чи схожу кнопку, щоб продавець міг підрахувати суму податку або вартість доставки для вашої покупки. Коли ви додаєте сторонній спосіб оплати у свій обліковий запис Google Payments, ми можемо обмінюватися зі стороннім постачальником платіжних послуг такою вашою особистою інформацією, як ім'я, зображення профілю, електронна та платіжна адреси, IP-адреса, номер телефону, інформація про пристрій, місцезнаходження, а також інформація про активність в обліковому записі, якщо це необхідно для надання послуги.

Продавець, який бере участь у програмі та чиїм сайтом або додатком ви користуєтесь, може перевірити, чи є у вас обліковий запис Google Payments і спосіб оплати, придатний для здійснення платежів цьому продавцю. Це допоможе зменшити ймовірність показу на сайті або в додатку продавця функцій, якими ви не зможете скористатися.

Ця Примітка про конфіденційність не стосується інформації, яку ви безпосередньо надаєте стороннім продавцям, на сторонніх веб-сайтах або в додатках. Ми не несемо відповідальності за методи захисту конфіденційності й безпеки даних, які використовують продавці або інші треті сторони, котрим ви безпосередньо надаєте свою особисту інформацію. Радимо в таких випадках ознайомитися з політикою конфіденційності цієї третьої сторони.

Інформація, яку ми збираємо, зокрема в третіх сторін, передається нашим філіям, тобто іншим компаніям, якими володіє й керує компанія Google LLC. Ці філії, які можуть бути як фінансовими, так і нефінансовими суб'єктами, використовують отримані дані відповідно до щоденних потреб компанії.

Ми надаємо вам право заборонити пересилання певної інформації між компанією GPC та її філіями. Зокрема, ви можете заборонити:

Крім того, ви можете заборонити компанії Google LLC та її філіям повідомляти стороннього продавця, чиїм сайтом або додатком ви користуєтесь, що у вас є обліковий запис Google Payments, за допомогою якого можна здійснювати оплату в цього продавця.

Після відмови ви також можете будь-коли знову дозволити використання своєї особистої інформації.

Увійдіть у свій обліковий запис Google Payments і змініть налаштування конфіденційності на цій сторінці, якщо ви не хочете, щоб ми передавали інформацію про вашу кредитоспроможність між компанією GPC та її філіями, пропонували вам товари або послуги наших філій на основі вашої особистої інформації, яку ми збираємо й надаємо їм, або щоб компанія Google LLC чи її філії повідомляли стороннього продавця, чиїм сайтом або додатком ви користуєтесь, що у вас є обліковий запис Google Payments, за допомогою якого можна здійснювати оплату в цього продавця.

Після цього ми не надсилатимемо вашу особисту інформацію за межі компанії GPC або в наші філії, крім випадків, описаних у цій Примітці про конфіденційність. Як указано вище, сервіс Google Payments доступний власникам облікового запису Google. На дані, які ви надаєте компанії Google LLC для реєстрації облікового запису Google, не поширюються положення про відмову, перелічені в цій Примітці.

Захист інформації

Щоб дізнатися більше про наші методи захисту безпеки, перегляньте Політику конфіденційності Google.

Ви несете відповідальність за безпеку свого облікового запису Google Payments і конфіденційність його паролів, PIN-кодів та інших способів доступу до інформації цього сервісу. Якщо ви надаєте інформацію про свій обліковий запис третій стороні, вона зможе отримати доступ до цього облікового запису й вашої особистої інформації.

Ви також несете відповідальність за доступ до свого мобільного пристрою й установленого на ньому додатка Google Payments, зокрема повинні забезпечувати конфіденційність своїх паролів і PIN-кодів та не надавати їх стороннім особам. Якщо ви вважаєте, що безпека вашої інформації в додатку Google Payments під загрозою, обов'язково повідомте про це компанію Google або відповідного партнера.

© Google, 2019 р. – Домашня сторінка Google Загальні положення та умови Google Попередні версії Примітки про конфіденційність