Примітка про конфіденційність Google Payments

Остання редакція: 23 вересня 2018 року

У Політиці конфіденційності Google описано, як ми обробляємо особисту інформацію, яку ви надаєте, коли користуєтеся продуктами та службами Google. Служба Google Payments доступна власникам облікового запису Google, а її використання регулюється Політикою конфіденційності Google. Також у цій Примітці про конфіденційність описано заходи, яких компанія Google вживає для забезпечення конфіденційності в Google Payments.

Ваше користування службою Google Payments регулюється її Умовами використання, де докладно описано Послуги, на які поширюється ця Примітка про конфіденційність. Терміни, вжиті в цій Примітці про конфіденційність Google Payments із великої літери, але без окремого визначення, мають значення, описане в Умовах використання Google Payments.

Примітка про конфіденційність Google Payments поширюється на всі Послуги, які надають дочірні компанії, що повністю належать материнській компанії Google LLC, зокрема Google Payment Corp. (надалі тут – "GPC"). Інформацію про дочірні компанії, які надають кожну з Послуг, наведено в Умовах використання Google Payments.

Яку інформацію ми збираємо

Окрім інформації, переліченої в Політиці конфіденційності Google, ми збираємо вказані нижче дані.

Як ми використовуємо зібрану інформацію

Окрім цілей, перелічених у Політиці конфіденційності Google, ми використовуємо надану вами інформацію, а також дані, отримані про вас від третіх сторін, щоб надавати вам підтримку під час користування службою Google Payments, а також захищати вас від шахрайства, фішингу й інших неправомірних дій. Деяка інформація може також передаватися третім сторонам для надання вам замовлених у них товарів або послуг. Ми також використовуємо цю інформацію для перевірки дотримання вашим обліковим записом Google Payments усіх обов’язкових вимог, для прийняття рішень щодо ваших майбутніх трансакцій у Google Payments, а також для забезпечення інших законних потреб, пов’язаних із трансакціями, які ви ініціюєте в Google Payments.

Ваша реєстраційна інформація зв’язується з вашим обліковим записом Google, а дані про зареєстрований спосіб оплати зберігаються на серверах Google. Крім того, деякі дані можуть також зберігатися на вашому мобільному пристрої. Ми можемо зберігати надану вами інформацію впродовж довшого періоду часу з метою дотримання юридичних процедур і нормативних зобов’язань.

Інформація, якою ми ділимося

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію компаніям або фізичним особам, які не пов’язані з компанією Google, лише за таких умов:

Наприклад, коли ви здійснюєте покупку або трансакцію через Google Payments, ми передаємо деяку вашу особисту інформацію компанії чи фізичній особі, у якої ви здійснюєте покупку або трансакцію. Крім того, ми також надаємо вашу особисту інформацію розробнику додатка або послуг, у якого ви здійснюєте покупку в Google Play через Google Payments. Коли ви додаєте сторонній спосіб оплати у свій обліковий запис Google Payments, ми можемо обмінюватися певною особистою інформацією про вас, як-от ваше ім’я, зображення профілю, електронна адреса, IP-адреса, платіжна адреса, номер телефону, інформація про пристрій, місцезнаходження, а також інформація про активність в обліковому записі, зі стороннім постачальником платіжних послуг, якщо це необхідно для надання послуги.

Продавець, який бере участь у програмі та чиїм сайтом або додатком ви користуєтеся, може перевірити, чи спосіб оплати у вашому обліковому записі Google Payments придатний для здійснення платежів цьому продавцю. Це допоможе зменшити ймовірність показу на сайті або в додатку продавця функцій, якими ви не зможете скористатися.

Ця Примітка про конфіденційність не стосується інформації, яку ви безпосередньо надаєте стороннім продавцям, на сторонніх веб-сайтах або в додатках. Ми не несемо відповідальності за способи захисту конфіденційності й безпеки даних, які використовують продавці або інші треті сторони, котрим ви безпосередньо надаєте свою особисту інформацію. Радимо вам у таких випадках ознайомитися з політикою конфіденційності цієї третьої сторони.

Інформація, яку ми збираємо, зокрема інформація, отримана від третіх сторін, передається нашим філіям, тобто іншим компаніям, якими володіє й керує компанія Google LLC. Ці філії, які можуть бути як фінансовими, так і нефінансовими суб’єктами, використовують отриману інформацію відповідно до своїх щоденних ділових потреб.

Ми надаємо вам право заборонити пересилання певної інформації між компанією GPC та її філіями. Зокрема, ви можете заборонити:

Крім того, ви можете заборонити компанії Google LLC та її філіям повідомляти стороннього продавця, чиїм сайтом або додатком ви користуєтеся, про наявність у вас облікового запису Google Payments, за допомогою якого можна здійснювати платежі для цього продавця.

Після відмови ви також можете будь-коли знову дозволити використання своєї особистої інформації.

Увійдіть у свій обліковий запис Google Payments і змініть налаштування конфіденційності на цій сторінці, якщо ви не хочете, щоб ми передавали інформацію про вашу кредитоспроможність між компанією GPC та її філіями, пропонували вам товари або послуги наших філій на основі вашої особистої інформації, яку ми збираємо й надаємо їм, або щоб компанія Google LLC чи її філії повідомляли стороннього продавця, чиїм сайтом або додатком ви користуєтеся, про наявність у вас облікового запису Google Payments, за допомогою якого можна здійснювати платежі для цього продавця.

Після цього ми не надсилатимемо вашу особисту інформацію за межі компанії GPC та її філій, окрім випадків, описаних у цій Примітці про конфіденційність. Як указувалося вище, Google Payments надається власникам облікового запису Google, тому на дані, які ви надаєте компанії Google LLC для реєстрації облікового запису Google, не поширюються положення про відмову, перелічені в цій Примітці.

Захист інформації

Щоб дізнатися більше про наші методи захисту безпеки, перегляньте Політику конфіденційності Google.

Ви несете відповідальність за безпеку свого облікового запису Google Payments і конфіденційність його паролів, PIN-кодів та інших способів доступу до інформації цієї служби. Якщо ви надаєте інформацію про свій обліковий запис третій стороні, вона зможе отримати доступ до цього облікового запису й вашої особистої інформації.

Ви також несете відповідальність за доступ до свого мобільного пристрою й установленого на ньому додатка Google Payments, зокрема повинні забезпечувати конфіденційність своїх паролів і PIN-кодів та не надавати їх стороннім особам. Якщо ви вважаєте, що безпека вашої інформації в додатку Google Payments під загрозою, обов’язково повідомте про це компанію Google або відповідного партнера.

© Google, 2018 р. – Домашня сторінка Google Загальні положення та умови Google Попередні версії Примітки про конфіденційність