Примітка про конфіденційність Google Payments

Останнє оновлення: 9 грудня 2020 року

У Політиці конфіденційності Google описано, як ми обробляємо особисту інформацію, яку ви надаєте, коли користуєтеся продуктами та сервісами Google. Оскільки сервіс Google Payments доступний власникам облікових записів Google, то на його використання поширюється Політика конфіденційності Google. Також у цій Примітці про конфіденційність описано заходи, яких компанія Google вживає для забезпечення конфіденційності в Google Payments.

Ваше користування сервісом Google Payments регулюється його Умовами використання, де докладно описано Послуги, на які поширюється ця Примітка про конфіденційність. Терміни з великої літери, які не визначено в цій Примітці про конфіденційність Google Payments, мають значення, наведені в Умовах використання Google Payments.

Примітка про конфіденційність Google Payments поширюється на всі Послуги, які надає компанія Google LLC та її дочірні організації, зокрема Google Payment Corp. (GPC). Інформацію про дочірні компанії, які надають кожну з Послуг, наведено в Умовах використання Google Payments. Контролером даних користувачів, зареєстрованих у країнах Європейської економічної зони, за винятком Великої Британії, є компанія Google Ireland Limited. Зверніть увагу, що це не стосується продавців, які користуються торговельним майданчиком Google. У Великій Британії контролером даних користувачів і продавців, які не користуються торговельним майданчиком Google, є компанія Google LLC. Якщо ви проживаєте в країні Європейської економічної зони (окрім Великої Британії) і продаєте товари на торговельному майданчику Google, контролером ваших даних є компанія Google Payment Ireland Limited. Якщо ж ви проживаєте у Великій Британії та продаєте товари на торговельному майданчику Google, контролером ваших даних є компанія Google Payment Limited. Контролером даних користувачів у Бразилії є компанія Google LLC, а в певних випадках, передбачених законодавством цієї країни, – Google Brasil Pagamentos Ltda.

Яку інформацію ми збираємо

Крім інформації, наведеної в Політиці конфіденційності Google, ми можемо збирати вказані нижче дані.

Як ми використовуємо зібрану інформацію

Крім цілей, перелічених у Політиці конфіденційності Google, ми використовуємо надану вами інформацію, а також дані, отримані про вас від третіх сторін, щоб надавати вам підтримку під час користування сервісом Google Payments і запобігати порушенню прав, заподіянню шкоди власності або безпеці компанії Google, її користувачів і громадськості, зокрема запобігати спробам шахрайства, фішингу та інших неправомірних дій. Ми також можемо передавати таку інформацію третім сторонам, щоб вони могли виконувати ваші замовлення, надаючи вам товари чи послуги. На основі цієї інформації ми перевіряємо, чи виконуються у вашому Обліковому записі Google Payments усі обов'язкові вимоги, а також приймаємо рішення щодо ваших майбутніх трансакцій у Google Payments і забезпечуємо інші законні потреби, пов'язані з вашими трансакціями в Google Payments.

Реєстраційна інформація зв'язується з вашим Обліковим записом Google, а дані про зареєстрований спосіб оплати зберігаються на серверах Google. Крім того, деякі дані можуть також зберігатися на вашому мобільному пристрої. Ми можемо зберігати надану вами інформацію впродовж довшого періоду часу для дотримання юридичних процедур і нормативних зобов'язань.

Яку інформацію ми повідомляємо

Ми можемо надавати вашу особисту інформацію компаніям або фізичним особам, які не пов'язані з Google, у таких ситуаціях:

Коли ви оплачуєте покупку або здійснюєте трансакцію в Google Payments, ми передаємо деякі ваші дані продавцю. Наприклад, під час здійснення покупки в Google Play інформація передається розробнику додатка, який ви купуєте. Якщо ви оплачуєте покупку за допомогою функції "Оплатити через Google Pay" чи аналогічної кнопки, то на сайт продавця або в додаток може бути передано ваш поштовий індекс та відомості про спосіб оплати. Ця інформація потрібна продавцю, щоб розрахувати податок і вартість доставки вашого замовлення, а також визначити, чи підтримується ваш спосіб оплати, які обмеження діють стосовно нього та які його переваги. Коли ви додаєте сторонній спосіб оплати у свій Обліковий запис Google Payments, ми можемо обмінюватися зі стороннім постачальником платіжних послуг певною вашою особистою інформацією, якщо це потрібно для надання послуги. Це, зокрема, ім'я, зображення профілю, електронна та платіжна адреси, IP-адреса, номер телефону, інформація про пристрій, місцезнаходження й дії в Обліковому записі Google.

Продавець, який бере участь у програмі та чиїм сайтом або додатком ви користуєтесь, може перевірити, чи є у вас обліковий запис Google Payments і спосіб оплати, придатний для здійснення платежів на користь цього продавця. Завдяки цьому на сайті або в додатку продавця з меншою ймовірністю показуватимуться функції, якими ви не зможете скористатися.

Примітка про конфіденційність Google Payments не поширюється на випадки, коли ви самостійно повідомляєте свою особисту інформацію продавцю або вказуєте її на сторонньому веб-сайті або в додатку. Ми не несемо відповідальності за методи захисту конфіденційності й безпеки даних, які використовують продавці або інші треті сторони, яким ви безпосередньо надаєте свою особисту інформацію. Радимо в таких випадках ознайомитися з політикою конфіденційності такої третьої сторони.

Інформація, яку ми збираємо, зокрема в третіх сторін, передається нашим філіям, тобто іншим компаніям, якими володіє й керує компанія Google LLC. Ці філії, які можуть бути як фінансовими, так і нефінансовими суб'єктами, використовують отримані дані відповідно до щоденних потреб компанії.

У деяких випадках ви маєте право обмежити використання інформації корпорацією GPC та її філіями. Зокрема, ви можете заборонити:

Ви також можете заборонити компанії Google LLC та її філіям повідомляти сторонніх продавців, що у вас є Обліковий запис Google Payments, через який ви можете оплачувати покупки на їхніх сайтах або в додатках.

Така заборона буде чинною, поки ви не дозволите нам знову передавати вашу інформацію.

Якщо ви не хочете, щоб інформація про вашу кредитоспроможність передавалася між компанією GPC та її філіями; щоб наші філії пропонували вам товари або послуги на основі вашої особистої інформації, яку ми збираємо й надаємо їм; або щоб компанія Google LLC чи її філії повідомляли стороннього продавця, чиїм сайтом або додатком ви користуєтеся, що у вас є Обліковий запис Google Payments, за допомогою якого можна здійснювати оплату в цього продавця, увійдіть у свій обліковий запис Google Payments і змініть налаштування конфіденційності на цій сторінці.

Ми не надаємо вашу особисту інформацію нікому, крім корпорації GPC та її філій, за винятком випадків, описаних у цій Примітці про конфіденційність. Як зазначено вище, сервіс Google Payments доступний власникам Облікового запису Google. На дані, які ви надаєте компанії Google LLC для реєстрації Облікового запису Google, не поширюються положення про заборону, перелічені в цій Примітці.

Захист інформації

Щоб дізнатися більше про наші методи захисту безпеки, перегляньте Політику конфіденційності Google.

Безпека вашого Облікового запису Google Payments залежить від дотримання вами конфіденційності його паролів, PIN-кодів та інших даних доступу до цього сервісу. Якщо цю інформацію дізнаються треті особи, вони зможуть отримати доступ до вашого облікового запису й особистих даних.

Ви несете відповідальність за доступ до свого мобільного пристрою й установленого на ньому додатка Google Payments. Зокрема, ви повинні забезпечувати конфіденційність своїх паролів і PIN-кодів та не надавати їх стороннім особам. Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис Google Payments було зламано, обов'язково повідомте про це спеціаліста Google або іншої афілійованої компанії.

© Google, 2020 – Головна сторінка Google Загальні положення та умови Google Попередні версії Примітки про конфіденційність