"Google Payments" privatumo pranešimas

Paskutinį kartą pakeista 2017 m. gruodžio 14 d.

"Google" privatumo politika aprašo, kaip elgiamės su asmenine informacija, kai naudojate" Google "produktus ir paslaugas. "Google" mokėjimai siūlomi "Google" paskyrų savininkams. Todėl "Google" mokėjimų naudojimui taikomos "Google" privatumo taisyklės. Be to, šiame pranešime aprašoma "Google Payments" specifinė privatumo praktika.

"Google Payments" naudojimą reglamentuoja "Google Payments" paslaugų teikimo sąlygos, kuriose išsamiau aprašomos paslaugos, kurioms taikomas šis privatumo pranešimas. Šiame "Google Payments" privatumo pranešime neapibrėžti didžiosios raidės terminai turi "Google Payments" paslaugų teikimo sąlygose nurodytą reikšmę.

"Google Payments" pranešimai apie privatumą taikomi paslaugoms, kurias siūlo "Google LLC" visiškai priklausančios dukterinės įmonės, įskaitant "Google Payment Corp." ("GPC"). Jei norite sužinoti dukterinę įmonę, siūlančią Paslaugą, apsilankykite "Google Payments" paslaugų teikimo sąlygose, kurią galite gauti Paslaugoje.

Informacija, kurią mes renkame

Be informacijos, nurodytos "Google" privatumo politika , mes taip pat galime rinkti:

Kaip mes naudojame surinktą informaciją

Be to, kurie nurodyti "Google" privatumo politika , mes naudojame jūsų pateiktą informaciją, taip pat informaciją apie jus iš trečiųjų šalių, kad galėtume suteikti jums" Google Payments "klientų aptarnavimo tikslais ir apsaugoti jus nuo sukčiavimo, sukčiavimo ar kitokio netinkamo elgesio. Tokia informacija taip pat gali būti naudojama padėti trečiosioms šalims teikti produktus ar paslaugas, kurių prašote iš jų. Mes taip pat naudojame šią informaciją norėdami peržiūrėti savo "Google" mokėjimų paskyrą, kad nustatytume, ar jūs ir toliau laikysis paskyros sąlygų, priimti sprendimus dėl būsimų "Google" mokėjimų operacijų ir kitų teisėtų verslo poreikių, susijusių su jūsų inicijuotomis "Google" mokėjimų operacijomis.

Jūsų registracijos informacija saugoma kartu su jūsų "Google" paskyra, o mokėjimo metodo registracija bus saugoma "Google" serveriuose. Be to, tam tikri duomenų elementai taip pat gali būti saugomi jūsų mobiliajame įrenginyje.

Informacija, kurią daliname

Mes pasidalinsime jūsų asmeninę informaciją tik su kitomis įmonėmis ar asmenimis, esančiais ne "Google", esant tokioms aplinkybėms:

Pavyzdžiui, kai atliekate pirkimą arba operaciją naudodami "Google Payments", mes pateikia tam tikrą jūsų asmeninę informaciją apie įmonę ar asmenį, kurį perkate arba kuria prekiate. Tai apima asmeninės informacijos bendrinimą su kūrėju, iš kurio įsigijote, kai naudojate "Google Payments", kad galėtumėte įsigyti "Google Play".

Bet kokia informacija, kurią pateikiate tiesiogiai trečiosios šalies pardavėjui, svetainei ar programai, netaikoma šiame privatumo pranešime. Mes neprisiimame atsakomybės už prekybininkų ar kitų trečiųjų šalių, su kuriais jūs nusprendėte tiesiogiai dalytis savo asmenine informacija, privatumo ar saugumo. Mes rekomenduojame peržiūrėti bet kurios trečiosios šalies privatumo politiką, kuriai norite tiesiogiai keistis savo asmenine informacija.

Informacija, kurią mes renkamės, įskaitant trečiųjų šalių gautą informaciją, yra dalijama su mūsų filialais, ty kitos "Google LLC" priklausančios ir kontroliuojamos įmonės. Mūsų filialai, kurie gali būti finansiniai ir nefinansiniai subjektai, naudos tokią informaciją kasdieniams verslo tikslams.

Mes suteikiame jums teisę atsisakyti tam tikros GPC ir jos filialų pasidalijimo. Konkrečiai galite pasirinkti atsisakyti:

Taip pat galite pasirinkti atsisakyti "Google LLC" ar jos filialų, informuojančių trečiosios šalies prekybininką, kurio svetainę ar programą lankotės, ar turite "Google Payments" paskyrą, kuri gali būti naudojama mokėjimui to prekybininkui.

Jei nuspręsite atsisakyti, jūsų pasirinkimas bus veiksmingas, kol pasakysite, kad pakeisite savo pasirinkimą.

Jei nenorite, kad mes dalijamės asmenine informacija apie jūsų kreditingumą tarp GPC ir jos filialų arba nenorėtų, kad mūsų filialai naudotųsi jūsų surinkta ir su jomis dalijama asmenine informacija, kad galėtumėte juos parduoti, arba nenorite, kad "Google LLC" ar jos filialai informuotų trečiųjų šalių prekybininkus, kurių svetainę ar programą lankėtumėte, nepriklausomai nuo to, ar turite "Google Payments" paskyrą, kuri gali būti naudojama mokant šį pardavėją, nurodykite savo pasirinkimą prisijungdami prie savo paskyros, eikite į "Google Payments "privatumo nustatymų puslapis ir atnaujinkite savo nuostatas.

Mes nesidalinsime jūsų asmenine informacija su asmenimis, kurie nėra GPC ar su mūsų partneriais, išskyrus atvejus, aprašytus šiame privatumo pranešime. Kaip paaiškinta pirmiau, "Google Payments" yra produktas, siūlomas "Google" paskyros savininkams. Duomenys, kuriuos pateikiate "Google LLC" norint prisiregistruoti prie "Google" paskyros, neturi įtakos šio pranešimo nuostatos dėl atsisakymo.

Informacijos saugumas

Daugiau informacijos apie mūsų saugumo praktiką rasite pagrindiniame "Google" privatumo politika.

Jūsų "Google Payments" paskyros saugumas priklauso nuo to, ar Jūs saugote savo paskyros slaptažodį (-us), PIN kodus ir kitą konfidencialios paslaugos prieigos informaciją. Jei pasidalinsite savo abonemento informacija su trečiąja šalimi, jis arba ji turės prieigą prie jūsų paskyros ir jūsų asmeninės informacijos.

Jūsų atsakomybė yra kontroliuoti prieigą prie savo mobiliojo prietaiso ir "Google Payments" programos jūsų įrenginyje, įskaitant jūsų slaptažodžio (-ų) ir (arba) PIN kodo konfidencialumą, o ne bendrinti jį su niekuo. Taip pat esate įsipareigojęs pranešti "Google" ar atitinkamam partneriui, jei manote, kad "Google Payments" programoje esančios informacijos saugumas buvo pažeistas.

© Google 2017 - Google Į pradžią "Google" paslaugų teikimo sąlygos Ankstesni pranešimai apie privatumą