اعلان حریم خصوصی Google Payments

تاریخ آخرین تغییر، ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۸

خط‌مشی حریم خصوصی Google‏ رویکرد ما را در زمینه اطلاعات شخصی شما هنگام استفاده از محصولات و سرویس‌های Google توضیح می‌دهد. Google Payments به دارندگان «حساب Google» ارائه شده است و استفاده از آن منوط به رعایت «خطمشی حریم خصوصی Google» است. به‌علاوه، در این «اعلان حریم خصوصی»، اخطارهای محرمیت Google که مختص Google Payments است، توضیح داده شده است.

استفاده از Google Payments تابع «شرایط خدمات Google Payments» است که در آن «سرویس‌های» پوشش‌داده‌شده توسط این «اعلان حریم خصوصی» به‌طور تفصیلی شرح‌ داده‌شده است. اصطلاحاتی که حرف اول آن بزرگ نوشته‌شده و در این «اعلان حریم خصوصی» Google Payments تعریف نشده است، باید با همان معنی که در «شرایط خدمات» Google Payments تعریف‌شده‌اند درنظر گرفته شوند.

«اعلان حریم خصوصی» Google Payments در مورد «سرویس‌هایی» اعمال می‌شود که شرکت‌های تابعه کاملاً تحت مالکیت Google LLC‎‎ از جمله Google Payment Corp ارائه می‌دهند.(«GPC»). برای کسب اطلاعات در مورد شرکت‌های تابعه‌ای که این «سرویس» را ارائه می‌دهند به «شرایط خدمات» Google Payments که در این «سرویس» در دسترستان قرار داده شده است مراجعه کنید.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

علاوه‌بر اطلاعاتی که در خط‌مشی حریم خصوصی Google فهرست شده است، ممکن است اطلاعات زیر را نیز جمع‌آوری کنیم:

نحوه استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده

علاوه‌بر موارد استفاده‌ای که در خط‌مشی حریم خصوصی Google فهرست شده است، اطلاعاتی که به ما، GPC یا هرکدام از شرکت‌های تابعه ما ارائه می‌دهید و نیز اطلاعات مربوط به شما که از اشخاص ثالث گرفته می‌شود، برای ارائه خدمات مشتری Google Payments و محافظت از شما در برابر کلاهبرداری، فیشینگ یا سوءاستفاده‌های دیگر به‌کار می‌رود. همچنین این نوع اطلاعات ممکن است برای کمک به اشخاص ثالث در ارائه محصولات یا سرویس‌هایی که از آن‌ها درخواست کرده‌اید مورداستفاده قرار گیرد. همچنین از این اطلاعات در بازبینی «حساب پرداخت‌های Google» شما برای تعیین اینکه آیا همچنان از شرایط حساب تبعیت می‌کنید یا خیر و نیز برای تصمیم‌گیری درباره تراکنش‌های آینده Google Payments شما و سایر نیازهای قانونی کسب و کار مربوط به تراکنش‌هایی که در Google Payments ترتیب داده‌اید استفاده می‌کنیم.

اطلاعات ثبت‌نامتان مرتبط با «حساب Google» شما ذخیره می‌شود و روش پرداختی که ثبت کرده‌اید در سرورهای Google ذخیره می‌شود. به‌علاوه، برخی از عناصر داده نیز ممکن است در دستگاه همراهتان ذخیره شود. ممکن است به‌دلیل مطابقت با روندهای قانونی و الزامات نظارتی، اطلاعاتی را که ارائه می‌دهید برای مدت زمان طولانی نگه داریم.

اطلاعات هم‌رسانی‌شده

فقط تحت شرایط زیر اطلاعات شخصی‌تان را با شرکت‌ها یا افراد خارج از Google هم‌رسانی می‌کنیم:

برای مثال، وقتی با استفاده از Google Payments خرید یا تراکنشی انجام می‌دهید، اطلاعات شخصی خاصی را درباره شما در اختیار شرکت یا فرد طرف خرید یا تراکنشتان قرار می‌دهیم. این شامل هم‌رسانی اطلاعات شخصی شما با برنامه‌نویسی است که با Google Payments خود در Google Play از وی خرید کرده‌اید. وقتی روش پرداخت شخص ثالثی را به «حساب پرداخت‌های Google» اضافه می‌کنید، ممکن است درصورت لزوم برای ارائه سرویس، اطلاعات شخصی خاصی را از شما دراختیار ارائه‌دهنده شخص ثالث قرار دهیم. این اطلاعات شامل این مواردند: نام، تصویر نمایه، ایمیل، IP و نشانی صورت‌حساب، شماره تلفن، اطلاعات دستگاه، موقعیت مکانی، و فعالیت حساب Google.

وقتی از سایت یا برنامه تاجر شرکت‌کننده بازدید می‌کنید، تاجر می‌تواند بررسی کند که آیا برای پرداخت به تاجر، حساب Google Payments با روش پرداخت واجدشرایط دارید یا نه. از این طریق، احتمال اینکه ویژگی‌های غیرقابل استفاده را در برنامه‌ها یا سایت‌ها مشاهده کنید، کاهش می‌دهد.

هرگونه اطلاعاتی که مستقیماً به تاجر، وب‌سایت یا برنامه‌ شخص ثالثی ارائه می‌دهید، تحت پوشش این اعلان حریم خصوصی قرار نمی‌گیرد. ما در قبال حریم خصوصی یا روش‌های امنیتی تاجران یا اشخاص ثالث دیگری که به انتخاب خودتان اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با آن‌ها هم‌رسانی کرده‌اید مسئولیتی نداریم. توصیه می‌کنیم خط‌مشی‌های حریم خصوصی هر شخص ثالثی را که اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با او هم‌رسانی می‌کنید مرور کنید.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم، از جمله اطلاعاتی که از اشخاص ثالث به‌دست آمده است، با شرکت‌های وابسته ما، یعنی شرکت‌های دیگری که متعلق به Google LLC‎‎ و تحت کنترل آن است، هم‌رسانی می‌شود. شرکت‌های وابسته ما، که ممکن است نهادهای مالی و غیرمالی باشند، از این اطلاعات برای اهداف تجاری روزمره‌شان استفاده می‌کنند.

ما این حق را به شما می‌دهیم که از هم‌رسانی برخی موارد بین GPC و شرکت‌های وابسته آن انصراف دهید. به‌طور مشخص، می‌توانید از موارد زیر انصراف دهید:

همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که Google LLC یا شرکت‌های وابسته آن به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع ندهند که آیا برای پرداخت مبلغ به آن تاجر، «حساب پرداخت‌های Google» دارید یا خیر.

اگر انصراف دهید، انتخابتان تا زمانی که از ما نخواهید آن را تغییر دهیم، اعمال خواهد شد.

لطفاً اگر مایل نیستید اطلاعات شخصی‌ مربوط به سنجش اعتبارتان با GPC و شرکت‌های وابسته آن هم‌رسانی شود یا نمی‌خواهید که شرکت‌های وابسته ما از اطلاعات شخصی‌تان که از سوی ما جمع‌آوری شده و در اختیارشان قرار گرفته است برای ارسال تبلیغات بازاریابی به شما استفاده کنند یا در صورتی که نمی‌خواهید Google LLC یا شرکت‌های وابسته‌اش به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع دهند که آیا برای پرداخت مبلغ به آن تاجر، «حساب پرداخت‌های Google» دارید یا خیر، برای اعلام تصمیمتان وارد حسابتان شوید، به صفحه تنظیمات حریم خصوصی Google Payments بروید و موارد برگزیده‌تان را به‌روزرسانی کنید.

اطلاعات شخصی‌تان را با هیچ شخصی خارج از GPC یا با شرکت‌های وابسته‌مان هم‌رسانی نمی‌کنیم، مگر به طریقی که در این اعلان حریم خصوصی توضیح داده شده است. همان‌طور که در بالا توضیح داده شد، Google Payments محصولی است که به دارندگان «حساب Google» ارائه می‌شود. داده‌هایی که با هدف ثبت‌نام برای «حساب Google» در اختیار Google LLC‎ می‌گذارید مشمول مفاد انصراف در این اعلان نمی‌شود.

امنیت اطلاعات

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات امنیتی ما به نسخه اصل خط‌مشی حریم خصوصی Google مراجعه کنید.

امنیت «حساب پرداخت‌های Google» به محرمانه ماندن گذرواژه(های) حساب، پین‌ها و سایر اطلاعات دسترسی مربوط به این «سرویس» بستگی دارد. اگر اطلاعات حسابتان را در اختیار شخص ثالثی قرار دهید، او به حساب و اطلاعات شخصی‌تان دسترسی خواهد داشت.

این مسئولیت شماست که دسترسی به دستگاه همراه و برنامه Google Payments را روی دستگاهتان کنترل کنید، از جمله محرمانه نگه‌داشتن گذرواژه(ها) و/یا پینتان و خودداری از هم‌رسانی آنها با دیگران. به‌علاوه اگر فکر می‌کنید که امنیت اطلاعاتتان در برنامه Google Payments به‌خطر افتاده است، این مسئولیت شما است که به Google یا طرف مربوطه اطلاع دهید.

© 2018 Google - ‏Google Home شرایط و ضوابط اعلان‌های حریم خصوصی قبلی Google