اعلان حریم‌خصوصی Google Payments

تاریخ آخرین تغییر ۲ دسامبر ۲۰۲۰

خط‌مشی رازداری Google رویکرد ما را درباره اطلاعات شخصی شما هنگام استفاده از محصولات و سرویس‌های Google توضیح می‌دهد. Google Payments به دارندگان «حساب Google» ارائه شده است و استفاده از آن منوط به رعایت «خطمشی رازداری Google» است. به‌علاوه، در این «اعلان حریم‌خصوصی»، اخطارهای محرمیت Google که مختص Google Payments است، توضیح داده شده است.

استفاده از Google Payments تحت کنترل «شرایط خدمات Google Payments» است که در آن «سرویس‌های» پوشش‌داده‌شده ازسوی این «اعلان حریم‌خصوصی» به‌تفصیل شرح‌ داده‌شده است. اصطلاحاتی که حرف اول آن‌ها بزرگ نوشته شده و در این «اعلان حریم‌خصوصی Google Payments» تعریف نشده است، باید با همان معنی‌ای که در «شرایط خدمات Google Payments» تعریف‌شده‌اند درنظر گرفته شوند.

«اعلان حریم‌خصوصی Google Payments» برای «سرویس‌هایی» اعمال می‌شود که ازسوی Google LLC یا شرکت‌های تابعه‌ای که کاملاً تحت مالکیت Google LLC هستند، ازجمله .Google Payment Corp، ارائه شده باشد. برای کسب اطلاعات درباره شرکت‌های تابعه‌ای که این «سرویس» را ارائه می‌دهند، به «شرایط خدمات Google Payments» که در این «سرویس» دردسترس است مراجعه کنید. برای کاربران ساکن «منطقه اقتصادی اروپا» به‌جز بریتانیا (به‌غیر از کسانی که کالایشان را در بازار Google به‌فروش می‌رسانند)، Google Ireland Limited کنترل‌کننده داده مسئول برای اطلاعات شما است. برای کاربران ساکن بریتانیا (به‌غیر از کسانی که کالایشان را در بازار Google به‌فروش می‌رسانند)، Google LLC کنترل‌کننده داده مسئول برای اطلاعات شما است. اگر ساکن منطقه اقتصادی اروپا به‌جز بریتانیا هستید و کالایتان را در بازار Google می‌فروشید، Google Payment Ireland Limited کنترل‌کننده داده مسئول برای اطلاعات شما است. اگر ساکن بریتانیا هستید و کالایتان را در بازار Google می‌فروشید، Google Payment Limited کنترل‌کننده داده مسئول برای اطلاعات شما است. برای کاربران ساکن برزیل، Google LLC کنترل‌کننده داده مسئول برای اطلاعات شما است و برای بخش‌هایی که باید با قوانین برزیل مطابقت داشته باشد، ممکن است مسئول کنترل‌کننده داده، Google Brasil Pagamentos Ltda باشد.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

علاوه بر اطلاعاتی که در خط‌مشی رازداری Google فهرست شده است، ممکن است اطلاعات زیر را نیز جمع‌آوری کنیم:

نحوه استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده

علاوه‌بر موارد استفاده‌ای که در خط‌مشی رازداری Google فهرست شده است، اطلاعاتی که به ما، .Google Payment Corp، یا هرکدام از شرکت‌های تابعه ما ارائه می‌دهید و نیز اطلاعات مربوط به شما که از اشخاص ثالث گرفته می‌شود، برای ارائه خدمات مشتری Google Payments به شما و جلوگیری از آسیب به حقوق، اموال، یا ایمنی Google، کاربران ما، یا عموم افراد ازجمله برای کمک به پیشگیری از کلاهبرداری، فیشینگ، یا سوءاستفاده‌های دیگر به‌کار می‌رود. همچنین این نوع اطلاعات ممکن است برای کمک به اشخاص ثالث در ارائه محصولات یا سرویس‌هایی که از آن‌ها درخواست کرده‌اید استفاده شود. همچنین از این اطلاعات در بازبینی «حساب پرداخت‌های Google» شما برای تعیین اینکه آیا همچنان از شرایط حساب تبعیت می‌کنید یا خیر و نیز برای تصمیم‌گیری درباره تراکنش‌های آینده Google Payments شما و سایر نیازهای قانونی کسب‌وکار مربوط به تراکنش‌هایی که در Google Payments انجام داده‌اید استفاده می‌کنیم.

اطلاعات ثبت‌نام شما درارتباط با «حساب Google» شما ذخیره می‌شود و روش پرداختی که ثبت کرده‌اید در سرورهای Google ذخیره خواهد شد. به‌علاوه، برخی از عناصر داده نیز ممکن است در دستگاه همراهتان ذخیره شود. ممکن است برای رعایت روند قانونی و الزامات نظارتی، اطلاعاتی را که ارائه می‌دهید برای مدت زمان بیشتری نگه داریم.

اطلاعاتی که هم‌رسانی می‌کنیم

فقط تحت شرایط زیر اطلاعات شخصی‌تان را با شرکت‌ها یا افراد خارج از Google هم‌رسانی می‌کنیم:

برای مثال، وقتی بااستفاده از Google Payments خرید یا تراکنشی انجام می‌دهید، اطلاعات شخصی خاصی را درباره شما دراختیار شرکت یا فرد طرف خرید یا تراکنشتان قرار می‌دهیم. این شامل اشتراک‌گذاری اطلاعات شخصی شما با برنامه‌نویسی است که از او با Google Payments در Google Play خرید می‌کنید. همچنین وقتی پرداختی را بااستفاده از دکمه «خرید با Google Pay» یا دکمه‌ای مشابه انجام می‌دهید، ممکن است کد پستی و اطلاعات مربوط به روش پرداختتان به وب‌سایت یا برنامه فروشنده ارسال شود تا فروشنده بتواند اطلاعات پرداخت به‌روزرسانی‌شده (ازجمله مالیات، هزینه‌های ارسال، و اطلاعات دیگر مربوط به قیمت) را محاسبه کند و تشخیص دهد می‌تواند آن روش پرداخت را از شما بپذیرد یا نه و همچنین مزایا یا محدودیت‌های برخی روش‌های پرداخت را برای خریدتان تعیین کند. وقتی روش پرداخت شخص ثالث را به «حساب Google Payments» اضافه می‌کنید، ممکن است درصورت لزوم برای ارائه سرویس، اطلاعات شخصی خاصی را درباره شما مانند نام، تصویر نمایه، ایمیل، IP و نشانی صورت‌حساب، شماره تلفن، اطلاعات دستگاه، مکان، و فعالیت «حساب Google» دراختیار ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث قرار دهیم.

وقتی از سایت یا برنامه تاجر شرکت‌کننده بازدید می‌کنید، تاجر می‌تواند بررسی کند که آیا برای پرداخت ازطریق سایت یا برنامه تاجر «حساب Google Payments» با روش پرداخت واجدشرایط دارید یا نه. از این طریق، احتمال اینکه ویژگی‌های غیرقابل استفاده را در برنامه‌ها یا سایت‌ها مشاهده کنید کاهش می‌یابد.

همه اطلاعاتی که مستقیماً به تاجر، وب‌سایت، یا برنامه شخص ثالثی ارائه می‌دهید، تحت پوشش این اعلان حریم‌خصوصی قرار نمی‌گیرد. ما در قبال حریم‌خصوصی یا روش‌های امنیتی تاجران یا اشخاص ثالث دیگری که به انتخاب خودتان اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با آن‌ها هم‌رسانی کرده‌اید مسئولیتی نداریم. توصیه می‌کنیم خط‌مشی‌های رازداری هر شخص ثالثی را که اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با او به‌اشتراک می‌گذارید مرور کنید.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم، ازجمله اطلاعاتی که از اشخاص ثالث به‌دست آمده است، با شرکت‌های وابسته ما، یعنی شرکت‌های دیگری که متعلق به Google LLC و تحت کنترل آن است، هم‌رسانی می‌شود. شرکت‌های وابسته ما، که ممکن است نهادهای مالی و غیرمالی باشند، از این اطلاعات برای اهداف تجاری روزمره‌شان استفاده می‌کنند.

ما این حق را به شما می‌دهیم که از اشتراک‌گذاری برخی موارد بین .Google Payment Corp و شرکت‌های وابسته آن انصراف دهید. به‌طور مشخص، می‌توانید از موارد زیر انصراف دهید:

همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که Google LLC یا شرکت‌های وابسته آن به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع ندهند که آیا برای پرداخت ازطریق سایت یا برنامه آن تاجر، حساب Google Payments دارید یا نه.

اگر انصراف دهید، انتخابتان تا وقتی از ما نخواهید آن را تغییر دهیم اعمال خواهد شد.

لطفاً اگر مایل نیستید اطلاعات شخصی مربوط به سنجش اعتبارتان بین .Google Payment Corp و شرکت‌های وابسته‌اش اشتراک‌گذاری شود یا اگر نمی‌خواهید که شرکت‌های وابسته ما از اطلاعات شخصی‌تان که از سوی ما جمع‌آوری شده و در اختیارشان قرار گرفته است برای ارسال تبلیغات بازاریابی به شما استفاده کنند، یا درصورتی‌که نمی‌خواهید Google LLC یا شرکت‌های وابسته‌اش به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع دهند که آیا «حساب Google Payments» دارید یا نه، برای اعلام ترجیحتان وارد حسابتان شوید، به صفحه تنظیمات حریم‌خصوصی Google Payments بروید و موارد برگزیده‌تان را به‌روزرسانی کنید.

اطلاعات شخصی‌تان را با شرکت‌های وابسته‌مان یا با هیچ شخصی در خارج از .Google Payment Corp به اشتراک نمی‌گذاریم، مگر به‌طریقی که در این اعلان حریم‌خصوصی توضیح داده شده است. همان‌طور که در بالا توضیح داده شد، Google Payments محصولی است که به دارندگان «حساب Google» ارائه می‌شود. داده‌هایی که با هدف ثبت‌نام برای حساب Google دراختیار Google LLC می‌گذارید، مشمول مفاد انصراف در این اعلان نمی‌شود.

امنیت اطلاعات

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات امنیتی ما به نسخه اصل خط‌مشی رازداری Google مراجعه کنید.

امنیت «حساب Google Payments» به محرمانه ماندن گذرواژه(های) حساب، پین‌ها و سایر اطلاعات دسترسی مربوط به این «سرویس» بستگی دارد. اگر اطلاعات حسابتان را دراختیار شخص ثالثی قرار دهید، او به حساب و اطلاعات شخصی‌تان دسترسی خواهد داشت.

این مسئولیت شماست که دسترسی به دستگاه همراه و برنامه Google Payments را روی دستگاهتان کنترل کنید، از جمله محرمانه نگه‌داشتن گذرواژه(ها) و/یا پینتان و خودداری از هم‌رسانی آنها با دیگران. به‌علاوه اگر فکر می‌کنید که امنیت اطلاعاتتان در برنامه Google Payments به‌خطر افتاده است، این مسئولیت شما است که به Google یا طرف مربوطه اطلاع دهید.

‎© 2020 Google –‏ Google Home شرایط خدمات Google‬ اعلان‌های حریم‌خصوصی قبلی