اعلان حریم خصوصی Google Payments

9‪/‬8‪/‬2019

خط‌مشی حریم خصوصی Google رویکرد ما را درباره اطلاعات شخصی شما هنگام استفاده از محصولات و سرویس‌های Google توضیح می‌دهد. Google Payments به دارندگان «حساب Google» ارائه شده است و استفاده از آن منوط به رعایت «خطمشی حریم خصوصی Google» است. به‌علاوه، در این «اعلان حریم خصوصی»، اخطارهای محرمیت Google که مختص Google Payments است، توضیح داده شده است.

استفاده از Google Payments تحت کنترل «شرایط خدمات Google Payments» است که در آن «سرویس‌های» پوشش‌داده‌شده ازسوی این «اعلان حریم خصوصی» به‌تفصیل شرح‌ داده‌شده است. اصطلاحاتی که حرف اول آن بزرگ نوشته‌ شده و در این «اعلان حریم خصوصی Google Payments» تعریف نشده است، باید با همان معنی‌ای که در «شرایط خدمات Google Payments» تعریف‌شده‌اند درنظر گرفته شوند.

«اعلان حریم خصوصی» Google Payments برای «سرویس‌هایی» اعمال می‌شود که شرکت‌های تابعه کاملاً تحت مالکیت Google LLC، ازجمله («Google Payment Corp («GPC،ارائه می‌دهند. برای کسب اطلاعات درباره شرکت‌های تابعه‌ای که این «سرویس» را ارائه می‌دهند، به «شرایط خدمات Google Payments» که در این «سرویس» دردسترس مراجعه کنید. برای کاربران ساکن «منطقه اقتصادی اروپا» (جز کسانی که کالایشان را در بازار Google می‌فروشند) Google Ireland Limited کنترل‌کننده داده مسئول درقبال اطلاعات شما است. اگر ساکن منطقه اقتصادی اروپا به‌جز بریتانیا هستید و کالایتان را در بازار Google می‌فروشید، Google Payment Ireland Limited کنترل‌کننده داده مسئول درقبال اطلاعات شما است. اگر ساکن بریتانیا هستید و کالایتان را در بازار Google می‌فروشید، Google Payment Limited کنترل‌کننده داده مسئول درقبال اطلاعات شما است.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم

علاوه بر اطلاعاتی که در خط‌مشی رازداری Google فهرست شده است، ممکن است اطلاعات زیر را نیز جمع‌آوری کنیم:

نحوه استفاده از اطلاعات جمع‌آوری‌شده

علاوه‌بر موارد استفاده‌ای که در خط‌مشی رازداری Google فهرست شده است، اطلاعاتی که به ما، GPC، یا هرکدام از شرکت‌های تابعه ما ارائه می‌دهید و نیز اطلاعات مربوط به شما که از اشخاص ثالث گرفته می‌شود، برای ارائه خدمات مشتری Google Payments به شما و جلوگیری از آسیب به حقوق، اموال یا ایمنی Google، کاربران ما، یا عموم افراد ازجمله برای کمک به پیشگیری از کلاهبرداری، فیشینگ یا سوءاستفاده‌های دیگر به‌کار می‌رود. همچنین این نوع اطلاعات ممکن است برای کمک به اشخاص ثالث در ارائه محصولات یا سرویس‌هایی که از آن‌ها درخواست کرده‌اید، استفاده شود. همچنین از این اطلاعات در بازبینی «حساب پرداخت‌های Google» شما برای تعیین اینکه آیا همچنان از شرایط حساب تبعیت می‌کنید یا خیر و نیز برای تصمیم‌گیری درباره تراکنش‌های آینده Google Payments شما و سایر نیازهای قانونی کسب و کار مربوط به تراکنش‌هایی که در Google Payments ترتیب داده‌اید استفاده می‌کنیم.

اطلاعات ثبت‌نامتان مرتبط با «حساب Google» شما ذخیره می‌شود و روش پرداختی که ثبت کرده‌اید در سرورهای Google ذخیره می‌شود. به‌علاوه، برخی از عناصر داده نیز ممکن است در دستگاه همراهتان ذخیره شود. ممکن است برای رعایت روند قانونی و الزامات نظارتی، اطلاعاتی را که ارائه می‌دهید برای مدت زمان بیشتری نگه داریم.

اطلاعاتی که هم‌رسانی می‌کنیم

فقط تحت شرایط زیر اطلاعات شخصی‌تان را با شرکت‌ها یا افراد خارج از Google هم‌رسانی می‌کنیم:

برای مثال، وقتی بااستفاده از Google Payments خرید یا تراکنشی انجام می‌دهید، اطلاعات شخصی خاصی را درباره شما دراختیار شرکت یا فرد طرف خرید یا تراکنشتان قرار می‌دهیم. این شامل هم‌رسانی اطلاعات شخصی شما با برنامه‌نویسی است که با Google Payments خود در Google Play از او خرید کرده‌اید. همچنین وقتی بااستفاده از دکمه «خرید با Google Pay» یا دکمه‌ای شبیه به آن، پرداختی را آغاز می‌کنید ممکن است زیپ‌کد یا کد پستی شما به برنامه یا وب‌سایت تاجر ارسال شود تا تاجر بتواند هزینه ارسال یا مالیات خریدتان را محاسبه کند. وقتی روش پرداخت شخص ثالثی را به «حساب Google Payments» اضافه می‌کنید، ممکن است درصورت لزوم برای ارائه سرویس، اطلاعات شخصی خاصی را درباره شما، مانند نام، تصویر نمایه، ایمیل، IP و نشانی صورت‌حساب، شماره تلفن، اطلاعات دستگاه، مکان، و فعالیت حساب Google دراختیار ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث قرار دهیم.

وقتی از سایت یا برنامه تاجر شرکت‌کننده بازدید می‌کنید، تاجر می‌تواند بررسی کند که آیا برای پرداخت به تاجر، حساب Google Payments با روش پرداخت واجدشرایط دارید یا نه. از این طریق، احتمال اینکه ویژگی‌های غیرقابل استفاده را در برنامه‌ها یا سایت‌ها مشاهده کنید، کاهش می‌یابد.

همه اطلاعاتی که مستقیماً به تاجر، وب‌سایت، یا برنامه شخص ثالثی ارائه می‌دهید، تحت پوشش این اعلان حریم خصوصی قرار نمی‌گیرد. ما در قبال حریم خصوصی یا روش‌های امنیتی تاجران یا اشخاص ثالث دیگری که به انتخاب خودتان اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با آن‌ها هم‌رسانی کرده‌اید مسئولیتی نداریم. توصیه می‌کنیم خط‌مشی‌های حریم خصوصی هر شخص ثالثی را که اطلاعات شخصی‌تان را مستقیماً با او هم‌رسانی می‌کنید مرور کنید.

اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم، ازجمله اطلاعاتی که از اشخاص ثالث به‌دست آمده است، با شرکت‌های وابسته ما، یعنی شرکت‌های دیگری که متعلق به Google LLC و تحت کنترل آن است، هم‌رسانی می‌شود. شرکت‌های وابسته ما، که ممکن است نهادهای مالی و غیرمالی باشند، از این اطلاعات برای اهداف تجاری روزمره‌شان استفاده می‌کنند.

ما این حق را به شما می‌دهیم که از هم‌رسانی برخی موارد بین GPC و شرکت‌های وابسته آن انصراف دهید. به‌طور مشخص، می‌توانید از موارد زیر انصراف دهید:

همچنین می‌توانید تصمیم بگیرید که Google LLC یا شرکت‌های وابسته آن به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع ندهند که آیا برای پرداخت مبلغ به آن تاجر، «حساب Google Payments» دارید یا خیر.

اگر انصراف دهید، انتخابتان تا وقتی از ما نخواهید آن را تغییر دهیم، اعمال خواهد شد.

لطفاً اگر مایل نیستید اطلاعات شخصی‌ مربوط به سنجش اعتبارتان بین GPC و شرکت‌های وابسته‌اش هم‌رسانی شود یا اگر نمی‌خواهید که شرکت‌های وابسته ما از اطلاعات شخصی‌تان که از سوی ما جمع‌آوری شده و در اختیارشان قرار گرفته است برای ارسال تبلیغات بازاریابی به شما استفاده کنند، یا درصورتی‌که نمی‌خواهید Google LLC یا شرکت‌های وابسته‌اش به تاجر شخص ثالثی که از سایت یا برنامه‌اش بازدید می‌کنید اطلاع دهند که آیا برای پرداخت مبلغ به آن تاجر، حساب Google Payments دارید یا خیر، برای اعلام ترجیحتان وارد حسابتان شوید، به صفحه تنظیمات حریم خصوصی Google Payments بروید و موارد برگزیده‌تان را به‌روزرسانی کنید.

اطلاعات شخصی‌تان را با هیچ شخصی خارج از GPC یا با شرکت‌های وابسته‌مان هم‌رسانی نمی‌کنیم، مگر به‌طریقی که در این اعلان حریم خصوصی توضیح داده شده است. همان‌طور که در بالا توضیح داده شد، Google Payments محصولی است که به دارندگان حساب Google ارائه می‌شود. داده‌هایی که با هدف ثبت‌نام برای حساب Google دراختیار Google LLC می‌گذارید، مشمول مفاد انصراف در این اعلان نمی‌شود.

امنیت اطلاعات

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقدامات امنیتی ما به نسخه اصل خط‌مشی رازداری Google مراجعه کنید.

امنیت «حساب Google Payments» به محرمانه ماندن گذرواژه(های) حساب، پین‌ها، و سایر اطلاعات دسترسی مربوط به این «سرویس» بستگی دارد. اگر اطلاعات حسابتان را در اختیار شخص ثالثی قرار دهید، او به حساب و اطلاعات شخصی‌تان دسترسی خواهد داشت.

این مسئولیت شماست که دسترسی به دستگاه همراه و برنامه Google Payments را روی دستگاهتان کنترل کنید، از جمله محرمانه نگه‌داشتن گذرواژه(ها) و/یا پینتان و خودداری از هم‌رسانی آنها با دیگران. بعلاوه اگر فکر می‌کنید که امنیت اطلاعاتتان در برنامه Google Payments به خطر افتاده است، این مسئولیت شما است که به Google یا طرف مربوطه اطلاع دهید.

Google ‏‏2019 ©‏ – ‏Google Home شرایط و ضوابط Google اعلان‌های حریم خصوصی قبلی