ВАЖЛИВО. Якщо ви проживаєте в Індії, перегляньте Умови використання Google Pay в цій країні, наведені тут.


Умови використання Google Pay та Google Payments

Останнє оновлення: 14 червня 2020 року

1. Вступ

Google Pay діє відповідно до Загальних положень та умов Google і є "Сервісом" (як визначено в Загальних положеннях та умовах Google). Наведені нижче Умови використання Google Pay є додатковими положеннями, які стосуються використання цього сервісу. Використання вами Google Pay регулюється цими Умовами та Загальними положеннями й умовами Google (далі разом для Умов використання Google Pay – "Умови"). У Примітці про конфіденційність Google Payments описано, як Google обробляє вашу платіжну інформацію.

Якщо виникне суперечність між Умовами використання Google Pay та Загальними положеннями й умовами Google, пріоритет матимуть Умови використання Google Pay. Якщо виникне суперечність між англомовною версією цих Умов та їх перекладом іншою мовою, пріоритет матиме англомовна версія.

Деякі функції Google Pay раніше були відомі під брендом "Android Pay". Ви можете бачити застарілі згадки про Android Pay в магазинах, додатках і на веб-сайтах, проте на всі такі функції поширюються ці Умови.

Щоб користуватися Google Pay, потрібно прийняти наведені нижче умови. Прочитайте їх уважно. Деякі продукти й функції можуть бути доступні не в усіх країнах. Щоб дізнатися більше, відвідайте Довідковий центр Google Pay.

2. Основні вимоги

Приймаючи ці Умови, ви підтверджуєте, що:

Також у вас мають бути обліковий запис Google, пристрій, який відповідає вимогам Сервісу щодо системи й сумісності (ці вимоги можуть час від часу змінюватися), доступ до Інтернету та сумісне програмне забезпечення. Ці фактори можуть впливати на можливість використання та продуктивність Google Pay. Ви несете відповідальність за дотримання вимог до системи.

3. Загальний опис Google Pay

Завдяки Google Pay ви можете зберігати перелічені нижче об'єкти у своєму обліковому записі Google, керувати ними в одному додатку та здійснювати за їх допомогою трансакції в Google і сервісах третіх сторін.

4. Способи оплати

(а) Способи оплати

Завдяки Google Pay ви можете зберігати різні способи оплати й керувати ними в обліковому записі Google (далі разом – "Способи оплати"), зокрема:

Доступність певного Способу оплати або його сумісність із Google Pay може залежати від країни проживання та інших факторів. Сумісні Способи оплати, їх використання та описані нижче функції Google Pay можуть бути доступними не в усіх країнах і будь-коли змінюватися.

(б) Зберігання Способу оплати

Ви можете зберегти Спосіб оплати у своєму обліковому записі Google через різні інтерфейси, зокрема додаток або веб-сайт Google Pay, веб-переглядач Chrome, додаток або веб-сайт емітента Способу оплати чи інший продукт або сервіс Google, як-от Google Play. Щоб зберегти Спосіб оплати, потрібно вказати всю обов'язкову інформацію в реєстраційній формі. Надана інформація має бути актуальною, повною й точною, і ви повинні за потреби її оновлювати. Ми можемо попросити вас надати додаткову інформацію як умову для подальшого використання Google Pay або для того, щоб визначити, чи можете ви й далі користуватися цим сервісом.

Якщо зберегти Спосіб оплати, Google зможе зберігати пов'язану з ним інформацію, зокрема ваші ім'я, прізвище та платіжну адресу. За допомогою Google Pay також можна зберігати в обліковому записі Google іншу інформацію, яка допоможе прискорити обробку трансакцій, як-от адресу доставки.

Ви дозволяєте нам перевірити репутацію вашого Способу оплати в постачальника, зокрема надіслати запит на авторизацію платежу та/або зарахування невеликої суми на Спосіб оплати та/або її списання зі Способу оплати, відповідно до правил карткової мережі або інших вимог для Способу оплати.

Ви погоджуєтеся користуватися сервісом Google Pay особисто, з власними Способами оплати. Використовуючи в Google Pay корпоративну картку, ви підтверджуєте, що маєте дозвіл роботодавця та право прийняти ці Умови від його імені.

(в) Роль Google

Компанія Google та її філії не є стороною угоди щодо використання Способу оплати, політики конфіденційності чи інших загальних положень і умов, які поширюються на вас як власника картки (крім випадків, коли компанія Google або її філії є емітентами вашого Способу оплати). Жодне положення цих Умов не змінює умови використання вашого емітента. Якщо виникне суперечність між цими Умовами й умовами використання або політикою конфіденційності емітента, ваші відносини з компанією Google щодо Google Pay регулюватимуться цими Умовами, а ваші відносини з емітентом – умовами використання емітента. Google не гарантує й не підтверджує, що в будь-якого вашого Способу оплати добра репутація в емітента та що емітент вашого Способу оплати авторизує або схвалить будь-яку трансакцію через Google Pay (наприклад, покупку в магазині або квитка на громадський транспорт).

Крім випадків, коли компанія Google чи її філії є емітентами, ні компанія Google, ні її філії не беруть участі в наданні кредитів і не визначають право на їх отримання, а також не контролюють доступність Способів оплати чи балансів і правильність даних про них, ініціалізацію або додавання Способів оплати в Google Pay та поповнення балансів Способів оплати. З усіма запитаннями щодо перелічених вище операцій звертайтеся до емітента свого Способу оплати.

(г) Зберігання Номерів віртуальних карток, Квитків на громадський транспорт, Зв'язаних облікових записів третіх сторін та японських карток електронних грошей

Наведені нижче додаткові умови застосовуються, якщо ви використовуєте Google Pay, щоб зберігати Номери віртуальних карток, Квитки на громадський транспорт, Зв'язані облікові записи третіх сторін та японські картки електронних грошей у своєму обліковому записі Google.

Коли ви почнете додавати Спосіб оплати в Google Pay та надасте Google та/або емітенту Способу оплати необхідну інформацію, Google Pay перевірить, чи підтримує Сервіс такий Спосіб оплати. Можуть підтримуватися не всі Способи оплати емітентів, які беруть участь у програмі. Якщо емітент вашого Способу оплати підтримує Google Pay та ваш Спосіб оплати відповідає вимогам, під час його додавання ви можете побачити екран, на якому потрібно прийняти умови використання емітента. Коли Спосіб оплати буде додано, Google Pay збереже Номер віртуальної картки, який відповідає номеру вашої пластикової платіжної картки, або зв'яже Квиток на громадський транспорт, Зв'язаний обліковий запис третьої сторони чи японську картку електронних грошей із вашим обліковим записом Google. Використання цих об'єктів описано в Розділі 5 нижче.

Потрібно відрізняти Номери віртуальних карток, які ви зареєстрували в Google Pay, від зв'язаних Платіжних карток, збережених в обліковому записі Google. На відміну від Номера віртуальної картки, Платіжна картка зазвичай не має зображення зв'язаної пластикової картки й не використовується для трансакцій у магазинах через NFC. Однак коли ви реєструєте Номер віртуальної картки, Google Pay також може зберегти зв'язану Платіжну картку у ваш обліковий запис Google.

Ви усвідомлюєте, що Google Pay може отримувати інформацію про трансакції від емітента вашого Способу оплати й використовувати її, щоб показувати докладніші відомості про трансакції та нещодавню історію трансакцій у Google Pay.

Ми можемо вилучити Спосіб оплати з Google Pay на певному пристрої та зробити його недоступним для використання в Сервісі, якщо: (i) ви видалили Спосіб оплати з Google Pay; (ii) ви видалили Спосіб оплати зі свого облікового запису Google; (iii) ви видалили всі дані з мобільного пристрою за допомогою Диспетчера пристрою Android; (iv) ви видалили обліковий запис Google; (v) мобільний пристрій не може підключитися до жодного продукту або сервісу Google протягом 90 днів поспіль; (vi) ви не використовували Google Pay на цьому пристрої протягом 12 місяців поспіль; та/або (vii) емітент або платіжна мережа вашого Способу оплати надіслали Google вказівку вилучити відповідний Спосіб оплати з Google Pay.

5. Трансакції за допомогою Способів оплати

(а) У ресурсах Google

Google Pay може дозволити вам здійснити платіжну трансакцію з "Продавцем", яким може бути (i) компанія групи Google або (ii) будь-який інший продавець, що пропонує свої товари або послуги на одному чи кількох торговельних майданчиках Google (список торговельних майданчиків) і надсилає компанії Google або її філіям запит обробити платіжні трансакції від його імені.

Ви визнаєте й погоджуєтеся, що ваша трансакція з Продавцем (далі – "Трансакція Google") – це трансакція між вами та Продавцем. Компанія Google та її філії не беруть участі в Трансакціях Google і пов'язаних покупках та не виступають покупцем або продавцем у таких трансакціях, якщо прямо не вказано інше (наприклад, в інформації або описі відповідного товару чи послуги на веб-сайті або в додатку, яким керує Google).

Коли ви ініціюєте Трансакцію Google, Google може показати доступні Способи оплати. Коли ви виберете Спосіб оплати, Google може стягнути з нього кошти або надати інформацію про цей Спосіб оплати й пов'язані відомості одній зі своїх філій, яка обробить трансакцію від імені Продавця. Ви даєте згоду на стягнення або списання коштів зі свого Способу оплати, якщо це необхідно для обробки Трансакції Google. Ви також даєте згоду на зарахування на ваш Спосіб оплати відкликаних платежів, відшкодувань або коригувань, пов'язаних із Трансакціями Google.

Щоб отримати докладнішу інформацію про певну Трансакцію Google, зокрема її умови, правила повернення коштів і вирішення суперечок, перегляньте умови використання, довідковий центр або інші матеріали, надані Продавцем, з яким ви здійснюєте трансакцію.

Якщо з вибраного Способу оплати не вдається стягнути кошти, Google може стягнути їх з іншого дійсного Способу оплати, збереженого в Google Pay. Керувати способами оплати можна на веб-сайті Google Pay, у додатку Google Pay та в налаштуваннях Google на пристрої Android. Ви також погоджуєтеся, що Продавець може повторно надсилати Трансакцію Google на обробку платіжній мережі, якщо таку Трансакцію Google було відхилено або повернено платіжною мережею. Компанія Google на власний розсуд може затримувати обробку підозрілих трансакцій або трансакцій, які виглядають шахрайськими чи порушують чинне законодавство, Умови та інші відповідні правила Google.

Якщо Продавець пропонує купити підписку, термін її дії почнеться з моменту, коли ви натиснете кнопку "Прийняти та купити" (чи подібну) на сторінці оплати. Так ви ініціюєте повторювану платіжну трансакцію. Якщо не зазначено інше, ваша підписка й відповідна авторизація оплати діятимуть, доки ви не скасуєте цю підписку. Натискаючи кнопку "Прийняти та купити" (чи подібну), ви дозволяєте Продавцю кожного розрахункового періоду стягувати кошти за підписку з вибраного Способу оплати. Продавець може змінювати суму Трансакції Google протягом періоду підписки. Скасування підписки набуває чинності після закінчення поточного розрахункового періоду. Плата за поточний розрахунковий період не повертається. Ви й далі матимете доступ до відповідної підписки до кінця поточного розрахункового періоду.

(б) У ресурсах третіх сторін

Коли ви здійснюєте оплату або трансакцію в громадському транспорті через Google Pay зі стороною, яка не є Продавцем (далі – "Третя сторона" й "Трансакція третьої сторони"), Google може надавати відомості про ваш Спосіб оплати й пов'язану інформацію Третій стороні, щоб вона могла стягнути кошти з цього Способу оплати. Залежно від Третьої сторони, Трансакцією третьої сторони може бути купівля товарів або послуг, оплата проїзду в громадському транспорті, доброчинні пожертви та внески тощо. Ви ініціюєте Трансакцію третьої сторони, коли: використовуєте функцію "Експрес-платежі" для оплати товару в магазинах або послуг громадського транспорту за допомогою технології NFC, штрих-кодів та інших безконтактних технологій; вибираєте "Google Pay" або "Оплатити через Google Pay" як спосіб оплати для трансакції онлайн на веб-сайті або в додатку Третьої сторони; або здійснюєте трансакцію з Третьою стороною через інший онлайн-інтерфейс, як-от Google Асистент. Коли ви ініціюєте онлайн-трансакцію, Google Pay може також надавати іншу інформацію, зокрема адресу для доставки, платіжну або електронну адресу, збережену у вашому обліковому записі Google (якщо це необхідно для здійснення трансакції).

У Трансакції третьої сторони участь Google обмежується наданням Третій стороні відомостей про Спосіб оплати й пов'язаної інформації. Ви усвідомлюєте й погоджуєтеся, що така трансакція здійснюється лише між вами й Третьою стороною, а не компанією Google або її філіями. Якщо у вас виникають питання щодо Трансакцій третіх сторін, зокрема про повернення коштів і вирішення суперечок, ви маєте звернутися безпосередньо до Третьої сторони або постачальника Способу оплати (наприклад, емітента Платіжної картки).

Коли ви відвідуєте веб-сайт або додаток Третьої сторони, яка бере участь у програмі, Google може повідомляти Третю сторону про наявність Google Pay на вашому пристрої, щоб вона пропонувала використати цей спосіб оплати. Ви можете відмовитися від розголошення цієї інформації в налаштуваннях конфіденційності Google Pay. Це вплине на можливість використовувати Google Pay для оплати покупок у деяких продавців.

(в) У межах використання функції автозаповнення в Chrome або Android

Якщо ви ввімкнули функцію автозаповнення у веб-переглядачі Google Chrome або на пристрої Android, Google Pay може пропонувати вам автоматично вводити інформацію про збережений Спосіб оплати й адресу в платіжну форму на сайті Третьої сторони у веб-переглядачі Google Chrome або в додатку Третьої сторони на пристрої Android. Щоб дізнатися більше про функцію автозаповнення для Google Pay, відвідайте Довідковий центр Chrome. Коли ви використовуєте цю функцію, Google не взаємодіє з веб-сайтом або додатком Третьої сторони, а лише виконує ваш запит автоматично ввести певну інформацію у форму Третьої сторони. Google не бере участі в трансакції, яку ви здійснюєте за допомогою функції автозаповнення у веб-переглядачі Chrome або додатку на пристрої Android. Ви усвідомлюєте й погоджуєтеся, що це трансакція лише між вами й Третьою стороною, а не компанією Google або її філіями. Якщо у вас виникають питання щодо трансакції з використанням функції автозаповнення у веб-переглядачі Chrome або додатку на пристрої Android, ви маєте звернутися безпосередньо до Третьої сторони або емітента Способу оплати.

6. Картки Google Pay

У Google Pay також можна зберігати й переглядати Картки, які не є Способами оплати, зокрема подарункові сертифікати, купони або інші схожі об'єкти, якими можна скористатися в продавців-учасників програми; картки лояльності, клубні чи бонусні програми, у яких ви зареєстровані або можете зареєструватися через Google Pay; талони, абонементи чи квитки, якими можна скористатися для посадки на літак, входу на розважальний захід тощо; подарункові картки, якими можна скористатися в магазинах або групах магазинів певних продавців (наприклад, передплачені подарункові картки). Постачальник Картки, який бере участь у програмі (далі – "Постачальник"), може оновлювати інформацію на Картці або взаємодіяти з вами через Картку іншим чином.

Використовуючи Картку в Постачальника, наприклад через технологію NFC, штрих-код або в інший спосіб, ви надаєте згоду на передачу інформації про певну Картку Постачальнику для її активації. Використання Картки в Постачальника – це трансакція між вами й Постачальником, а не компанією Google або її філіями. Google не є стороною таких трансакцій, не гарантує достовірність контенту на Картці або можливість використання Картки в Постачальника й не несе за це відповідальності.