ВАЖЛИВО: якщо ви проживаєте в Індії, Умови використання Google Pay, які на вас поширюються, розміщено на цій сторінці. Якщо ви проживаєте в США, Умови використання Google Pay, які на вас поширюються, розміщено на цій сторінці.

Умови використання Google Pay та Google Payments

Останнє оновлення: 23 липня 2022 року

1. Вступ

Google Pay регулюється Умовами використання Google (Загальні положення та умови Google) та є "Сервісом", як визначено в цьому документі. Наведені нижче Умови використання Google Pay – це додаткові умови, що поширюються на ваше користування сервісом Google Pay. Використання Google Pay регулюється Загальним положенням та умовам Google (далі в цих Умовах використання Google Pay вони згадуються разом як Умови). У Примітці про конфіденційність Google Payments описано, як Google обробляє вашу платіжну інформацію. Зверніть увагу, що Загальні положення та умови Google регулюють зберігання карток постійних покупців, карток програм лояльності, проїзних документів, посадкових талонів та інших неплатіжних інструментів.

Якщо між Умовами використання Google Pay і Загальними положеннями та умовами Google є протиріччя, перевагу мають Умови використання Google Pay. Якщо виникне суперечність між англомовною версією цих Умов і перекладом іншою мовою, перевагу матиме англомовна версія.

Певні функції Google Pay раніше були відомі під брендом Android Pay. Хоча ви можете бачити застарілі посилання на Android Pay в магазинах, додатках або на веб-сайтах, ці функції регулюються цими Умовами.

Щоб користуватися Google Pay, потрібно прийняти наведені нижче умови. Прочитайте їх уважно. Деякі продукти та функції можуть бути доступні не в усіх країнах. Докладнішу інформацію читайте в Довідковому центрі Google Pay.

2. Основні вимоги

Приймаючи ці умови, ви підтверджуєте, що ви:

Вам також знадобиться обліковий запис Google; пристрій, що відповідає вимогам Сервісу щодо системи та сумісності (вони можуть періодично змінюватися); доступ до Інтернету; сумісне програмне забезпечення. Ці фактори можуть впливати на можливість використання та продуктивність Google Pay. Ви несете відповідальність за дотримання вимог до системи.

3. Загальний опис Google Pay

Google Pay дає змогу зберігати наведені нижче дані в обліковому записі Google, керувати ними в одному місці та здійснювати за їх допомогою трансакції з Google та третіми сторонами.

4. Способи оплати

(а) Типи способів оплати

Через Google Pay ви можете зберігати різні способи оплати в обліковому записі Google і керувати ними (разом – Способи оплати), зокрема:

Доступність певного способу оплати або його сумісність із Google Pay може залежати від країни вашого проживання й інших факторів. Сумісні типи Способів оплати, а також способи їх використання та функції Google Pay, описані нижче, можуть бути доступні не скрізь і будь-коли змінюватися.

(б) Зберігання способу оплати

Ви можете зберегти Спосіб оплати в обліковому записі Google за допомогою різних інтерфейсів користувача, зокрема через додаток або веб-сайт Google Pay, веб-переглядач Google Chrome, додаток або веб-сайт емітента Способу оплати або через продукт чи сервіс Google (наприклад, магазин Google Play). Щоб зберегти спосіб оплати, вам потрібно внести всю необхідну інформацію в указані форми. Ці дані мають бути актуальними, повними й точними, і ви маєте забезпечувати це й надалі. Щоб ви могли продовжити використання Сервісу або допомогти нам визначити, чи дозволяти вам продовжувати таке використання, ми можемо вимагати від вас додаткову інформацію.

Під час зберігання Способу оплати ми можемо зберігати пов’язану інформацію (наприклад, ваше ім’я та платіжну адресу). З Google Pay ви також можете зберігати в обліковому записі Google інші відомості (наприклад, адресу доставки), за допомогою яких можна швидше проводити трансакції.

Ви дозволяєте нам підтвердити, що ваш Спосіб оплати має добру репутацію в його постачальника, зокрема надіславши запит на авторизацію платежу та/або кредит чи списання коштів на невелику суму, відповідно до правил мережі або інших вимог, що стосуються Способу оплати.

Ви погоджуєтеся з тим, що використовуєте Google Pay для особистих цілей із власними Способами оплати. Якщо ви використовуєте Google Pay із придатною корпоративною карткою, то погоджуєтеся з тим, що робите це з дозволу свого роботодавця, а також із тим, що на вашого роботодавця поширюватимуться зобов’язання відповідно до цих Умов.

(в) Роль Google

Ні компанія Google, ні її афілійовані особи (за винятком випадків, коли вони є емітентами) не є сторонами угод із власниками карток, політики конфіденційності або інших умов використання ваших Способів оплати. Жоден пункт цих Умов не змінює умови емітента. Якщо між цими Умовами та умовами або політикою конфіденційності вашого емітента будуть невідповідності, відносини між вами та Google стосовно Google Pay регулюватимуться цими Умовами, а відносини між вами та емітентом регулюватимуться умовами вашого емітента. Компанія Google не підтверджує добру репутацію ваших Способів оплати або те, що емітент вашого Способу оплати дозволить або схвалить будь-яку трансакцію з продавцем чи постачальником послуг громадського транспорту під час використання Google Pay.

Ні компанія Google, ні її афілійовані особи (за винятком випадків, коли вони є емітентами) не беруть участь у видачі кредитів або визначенні права на отримання кредиту, а також не контролюють: доступність або точність Способів оплати чи коштів; надання (або додавання) Способів оплати в Google Pay або поповнення балансу Способів оплати. З будь-яких питань, пов’язаних із вищевказаним, звертайтеся до емітента вашого Способу оплати.

(г) Зберігання номерів віртуальних карток, проїзних квитків для громадського транспорту або зв’язаних сторонніх рахунків

Наведені нижче додаткові умови застосовуються, коли ви зберігаєте Номери віртуальних карток, Проїзні квитки на громадський транспорт або Зв’язані сторонні рахунки у своєму обліковому записі Google за допомогою Google Pay.

Після того як ви почнете додавати Спосіб оплати в Google Pay і надасте інформацію, яку запитує Google та/або емітент вашого Способу оплати, Google Pay перевірить, чи можна використовувати цей Спосіб оплати з Google Pay. Не всі Способи оплати емітента можуть бути придатними. Якщо емітент вашого Способу оплати підтримує Google Pay, а ваш Спосіб оплати відповідає вимогам, під час додавання ви можете побачити екран із пропозицією прийняти умови використання емітента. Після того, як ви завершите та додасте Спосіб оплати, Google Pay збереже Номер віртуальної картки, який представляє фактичний номер вашої платіжної картки, або зв’яже ваш Проїзний квиток на громадський транспорт чи Зв’язаний сторонній рахунок із вашим обліковим записом Google для випадків використання, описаних у Розділі 5 нижче.

Номери віртуальних карток, які ви реєструєте за допомогою Google Pay, відрізняються від зв’язаних Платіжних карток, які ви зберігаєте у своєму обліковому записі Google. На відміну від Номера віртуальної картки, Платіжна картка, як правило, не відображається як зображення, що нагадує пов’язану з нею фізичну картку, і не може використовуватися для трансакцій за допомогою зв’язку малого радіуса дії (NFC) у магазинах. Однак коли ви реєструєте Номер віртуальної картки, Google Pay також може зберегти відповідну Платіжну картку у вашому обліковому записі Google.

Ви підтверджуєте, що Google Pay може отримувати інформацію про трансакції від емітента вашого Способу оплати, щоб відображати історію ваших останніх трансакцій у Google Pay із детальними відомостями про них.

Спосіб оплати може бути видалений із Google Pay на певному пристрої та стати непридатним для використання в Сервісі, якщо: (i) ви видалите Спосіб оплати з Google Pay; (ii) ви видалите Спосіб оплати зі свого облікового запису Google; (iii) ви видалите всі дані зі свого мобільного пристрою за допомогою Диспетчера пристрою Android; (iv) ви видалите обліковий запис Google; (v) ваш мобільний пристрій не підключатиметься до будь-якого продукту або сервісу Google протягом 90 днів поспіль; (vi) ви не використовуватимете Google Pay на пристрої протягом 12 місяців поспіль; та/або (vii) емітент вашого Способу оплати або платіжна мережа дасть вказівку Google видалити Спосіб оплати з Google Pay.

5. Трансакції за допомогою способів оплати

(а) Ресурси Google

Google Pay може дозволити вам ініціювати платіжну трансакцію з Продавцем, визначеним як (i) компанія групи Google або (ii) інший продавець на принаймні одному торговельному майданчику Google (як перераховано тут), що пропонує продукцію, товари або послуги на продаж і просить компанію Google або її афілійованих осіб обробляти платіжні трансакції від його імені.

Ви погоджуєтеся з тим, що ваша трансакція з Продавцем (Трансакція Google) відбувається лише між вами й Продавцем. Компанія Google та її афілійовані особи не є сторонами ваших Трансакцій Google та пов’язаних із ними покупок, а також покупцем або продавцем у зв’язку з будь-якою Трансакцією Google, якщо це прямо не зазначено (наприклад, на сторінці з інформацією про товар чи послугу або в описі на веб-сайті чи в інтерфейсі Google).

Коли ви ініціюєте Трансакцію Google, Google може показати доступні Способи оплати. Після того як ви виберете бажаний Спосіб оплати, Google може стягнути плату з нього або передати відомості про Спосіб оплати та пов’язані з ним дані одній зі своїх афілійованих осіб, які потім оброблять трансакцію від імені Продавця. Ви дозволяєте стягувати плату з вашого Способу оплати, якщо це необхідно для завершення Трансакції Google. Ви також дозволяєте будь-яке кредитування вашого Способу оплати у зв’язку зі скасуваннями, відшкодуваннями або коригуваннями, пов’язаними з Трансакцією Google.

Щоб переглянути інформацію або умови, пов’язані з конкретною Трансакцією Google, зокрема правила щодо відшкодування або врегулювання спорів, перегляньте умови використання, довідковий центр або інші довідкові матеріали, надані Продавцем, з яким ви проводили трансакцію.

Якщо виникнуть проблеми зі стягненням плати з вибраного Способу оплати, Google може стягнути кошти з іншого дійсного Способу оплати, збереженого в Google Pay. Щоб керувати параметрами платежів, перейдіть на веб-сайт Google Pay, у додаток Google Pay або налаштування Google на пристрої Android. Ви також погоджуєтеся з тим, що Продавець може повторно надіслати Трансакцію Google для покупки в платіжну мережу для обробки один або кілька разів, якщо попередня Трансакція Google була відхилена платіжною мережею. Google може затримати обробку платежів для підозрілих трансакцій або трансакцій, які можуть бути пов’язані із шахрайством, неправомірною поведінкою або порушенням чинного законодавства, Умов чи інших відповідних правил Google. Це визначається цілковито на розсуд Google.

Якщо Продавець пропонує вам можливість оплачувати підписки, ваша підписка активується, коли ви натиснете "Прийняти та купити" (або аналогічну кнопку) під час покупки. Це регулярна платіжна трансакція. Якщо не зазначено інше, ваша підписка та відповідний дозвіл на виставлення рахунків діятимуть безстроково, доки ви не скасуєте їх. Натискаючи "Прийняти та купити" (або аналогічну кнопку), ви дозволяєте Продавцю виставляти рахунки на вибраний вами Спосіб оплати за кожний визначений розрахунковий період для підписки. Продавець може змінювати суму Трансакції Google під час періоду дії підписки. Скасування підписки не набуде чинності до кінця поточного розрахункового періоду. Плата за поточний розрахунковий період не повертається. Ви матимете доступ до відповідної підписки до кінця поточного платіжного періоду.

(б) Треті особи

Коли ви ініціюєте платіж або трансакцію в громадському транспорті за допомогою Google Pay через третю особу, а не Продавця (вона називається Третьою особою, а така трансакція – Сторонньою трансакцією), Google може передавати відомості про ваш Спосіб оплати та відповідну інформацію Третій особі, щоб вона могла стягнути плату з вашого Способу оплати. Залежно від характеру Третьої особи, Стороння трансація може відбуватися для покупки товарів або послуг, проїзду в громадському транспорті або інших цілей, таких як благодійні пожертвування чи подарунки. Ініціація Сторонньої трансакції може відбуватися коли ви: використовуєте функцію "Натиснути й оплатити" в магазинах чи громадському транспорті за допомогою NFC, штрих-кодів або інших безконтактних технологій; вибираєте "Google Pay" або "Купити через Google Pay" як варіант оплати під час онлайн-трансакції на веб-сайті чи в додатку Третьої особи; здійснюєте трансакцію через Третю особу за допомогою іншого онлайн-інтерфейсу (наприклад, Google Асистент). Коли ви ініціюєте онлайн-трансакцію, Google Pay також може за потреби поділитися іншою інформацією (такою як платіжна чи електронна адреса або адреса доставки), збереженою у вашому обліковому записі Google.

Коли ви здійснюєте Сторонню трансакцію, після передавання Способу оплати та інших відомостей Третій особі, Google більше не буде брати участь у трансакції, а ви погоджуєтеся з тим, що така трансакція здійснюється виключно між вами та Третьою особою, а не з компанією Google чи її афілійованими особами. Стосовно проблем зі Сторонніми трансакціями (зокрема відшкодуваннями та спорами) звертайтеся безпосередньо до Третьої особи або постачальника Способу оплати (наприклад, емітента Платіжної картки).

Коли ви відвідуєте веб-сайт або додаток Третьої особи, Google може розкрити цій особі інформацію про те, чи налаштували ви Google Pay на пристрої, щоб Третя особа знала, чи пропонувати вам цей сервіс як варіант під час оплати. У налаштуваннях конфіденційності Google Pay можна відмовитися від розголошення цієї інформації. Якщо це зробити, ви не зможете користуватися Google Pay у певних продавців.

(в) Автозаповнення в Chrome або на Android

Якщо ви ввімкнули функцію автозаповнення у веб-переглядачі Chrome або на пристрої Android, Google Pay може також пропонувати вам автоматично заповнювати дані про збережений Спосіб оплати та адресу у формі на веб-сайті Третьої особи у веб-переглядачі Chrome або у формі в додатку Третьої особи на пристрої Android. (Щоб дізнатися про те, як функція автозаповнення працює з Google Pay, перегляньте Довідковий центр Chrome). Коли ви використовуєте цю функцію, Google не взаємодіє з веб-сайтом або додатком Третьої особи, а лише виконує запит щодо автоматичного заповнення певної вибраної інформації у формі Третьої особи. Google не бере участі в трансакціях, які ви проводите за допомогою функції автозаповнення в Chrome або на Android, а ви погоджуєтеся з тим, що така трансакція здійснюється виключно між вами та Третьою особою, а не з компанією Google чи її афілійованими особами. Якщо виникнуть проблеми з трансакцією під час використання функції автозаповнення в Chrome або на Android, зверніться безпосередньо до Третьої особи або емітента Способу оплати.