SVARBU: jei gyvenate Indijoje, jums taikomas „Google Pay“ paslaugų teikimo sąlygas rasite čia.


„Google Pay“ ir (ar) „Google Payments“ paslaugų teikimo sąlygos

Paskutinį kartą pakeista: 2021 m. Balandis 21 d.

1. Įžanga

„Google Pay“ taikomos „Google“ paslaugų teikimo sąlygos („Google“ paslaugų teikimo sąlygos) ir tai vadinama „Paslauga“, kaip apibrėžta minėtose sąlygose. Toliau pateiktos „Google Pay“ paslaugų teikimo sąlygos yra papildomos ir galioja naudojant „Google Pay“. Jums naudojantis „Google Pay“ taikomos šios „Google Pay“ ir „Google“ paslaugų teikimo sąlygos (kartu šiose „Google Pay“ paslaugų teikimo sąlygose – Sąlygos). „Google Payments“ privatumo pranešime aprašoma, kaip „Google“ tvarko jūsų mokėjimų informaciją.

Jei yra „Google Pay“ ir „Google“ paslaugų teikimo sąlygų neatitikimų, pirmenybė teikiama „Google Pay“ paslaugų teikimo sąlygoms. Jei yra bet kokių neatitikimų tarp Sąlygų versijos anglų kalba ir vertimo į kitą kalbą, pirmenybė teikiama versijai anglų kalba.

Kai kurios „Google Pay“ funkcijos anksčiau buvo pažymėtos prekės ženklu „Android Pay“. Nors ir toliau galite matyti senas nuorodas į „Android Pay“ parduotuvėse, programose ar svetainėse, šioms funkcijoms taikomos Sąlygos.

Kad galėtumėte naudotis „Google Pay“, turite sutikti su toliau nurodytomis sąlygomis. Perskaitykite jas atidžiai. Kai kurie produktai ir funkcijos gali būti pasiekiami ne visose šalyse. Daugiau informacijos rasite „Google Pay“ pagalbos centre.

2. Pagrindiniai reikalavimai

Sutikdami su Sąlygomis, nurodote, kad:

Jums taip pat reikės: „Google“ paskyros; įrenginio, atitinkančio Paslaugos sistemos ir suderinamumo reikalavimus, kurie kartais gali keistis; galimybės dirbti internetu ir suderinamos programinės įrangos. Nuo šių veiksnių gali priklausyti, ar galėsite naudoti „Google Pay“ ir kaip ji veiks. Jūs esate atsakingi, kad įrenginys atitiktų sistemos reikalavimus.

3. Bendras „Google Pay“ aprašas

Naudodamiesi „Google Pay“ galite išsaugoti toliau nurodytą informaciją „Google“ paskyroje, ją tvarkyti vienoje vietoje ir ja naudodamiesi atlikti operacijas su „Google“ ir trečiosiomis šalimis.

4. Mokėjimo metodai

a) Mokėjimo metodų tipai

Naudodami „Google Pay“ galite „Google“ paskyroje išsaugoti ir tvarkyti įvairius mokėjimo metodus (bendrai – Mokėjimo metodai), įskaitant:

Tam tikro mokėjimo metodo pasiekiamumas arba suderinamumas su „Google Pay“ gali priklausyti nuo jūsų gyvenamosios šalies ir kitų veiksnių. Suderinami mokėjimo metodų tipai, taip pat toliau aprašytas mokėjimo metodo naudojimas ir „Google Pay“ funkcijos gali būti pasiekiami ne visur ir bet kuriuo metu pasikeisti.

b) Mokėjimo metodo išsaugojimas

Mokėjimo metodą galite išsaugoti „Google“ paskyroje naudodami įvairias naudotojo sąsajas, įskaitant „Google Pay“ programą arba svetainę, naršyklę „Google Chrome“, mokėjimo metodo išdavėjo programą arba svetainę arba „Google“ produktą ar paslaugą, pvz., „Google Play“ parduotuvę. Kad galėtumėte išsaugoti mokėjimo metodą, turite užpildyti visą reikiamą informaciją jums pateiktose registracijos formose. Pateikta informacija turi būti aktuali, išsami ir tiksli, ir jūs turite ją tokią išlaikyti. Galime reikalauti pateikti papildomos informacijos, kaip sąlygą toliau naudotis „Google Pay“ arba kad padėtumėte nustatyti, ar leisti jums toliau naudotis „Google Pay“.

Išsaugojus mokėjimo metodą, „Google“ gali saugoti su mokėjimo metodu susijusią informaciją, pvz., jūsų vardą, pavardę ir atsiskaitymo adresą. Naudojant „Google Pay“, „Google“ paskyroje taip pat galima išsaugoti kitą informaciją, kuri gali padėti pagreitinti operacijas, pvz., pristatymo adresą.

Įgaliojate mus iš jūsų Mokėjimo metodo teikėjo gauti patvirtinimą, kad jis yra geros būsenos, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, teikiant mokėjimo įgaliojimo ir (arba) Mokėjimo metodo mažos sumos įskaitymo ir (arba) išskaitymo užklausą, vadovaujantis tinklo taisyklėmis ar kitais Mokėjimo metodui taikomais reikalavimais.

Sutinkate, kad „Google Pay“ yra skirta asmeniniam naudojimui, pritaikant savo Mokėjimo metodus. Jei naudojate „Google Pay“ su tinkama įmonės kortele, sutinkate, kad tai darote su savo darbdavio įgaliojimu ir galite susaistyti savo darbdavį šiomis Sąlygomis.

c) „Google“ vaidmuo

Išskyrus tuos atvejus, kai „Google“ ar jos filialas yra išdavėjas, nei „Google“, nei jos filialai nėra Mokėjimo metodų kortelių savininkų sutarčių, privatumo politikos ar kitų naudojimo sąlygų šalis. Nė vienas Sąlygų teiginys nepaveiks jokių išdavėjo sąlygų. Jei yra neatitikimų tarp šių Sąlygų ir jūsų išdavėjo sąlygų ar privatumo politikos, šios Sąlygos bus taikomos santykiams tarp jūsų ir „Google“, atsižvelgiant į „Google Pay“, o jūsų išdavėjo sąlygos bus taikomos jūsų ir išdavėjo santykiams. „Google“ niekam neatstovauja ir nepatvirtina, kad bet kuri iš jūsų mokėjimo priemonių yra geros būsenos arba kad mokėjimo priemonės išdavėjas autorizuos ar patvirtins bet kokią operaciją su prekybininku ar viešojo transporto paslaugų teikėju, kai naudosite „Google Pay“ tai operacijai.

Išskyrus tuos atvejus, kai „Google“ ar jos filialas yra išdavėjas, nei „Google“, nei jos filialai nedalyvauja išduodant kreditą ar sprendžiant dėl tinkamumo gauti kreditą, taip pat nekontroliuoja šių dalykų: Mokėjimo metodų ar lėšų pasiekiamumo ar tikslumo; Mokėjimo metodų atidėjimo (ar pridėjimo) „Google Pay“ ar Mokėjimų metodo balanso lėšų papildymo. Dėl bet kokių su tuo susijusių klausimų kreipkitės į savo Mokėjimo metodo išdavėją.

d) Virtualaus kortelės numerio, viešojo transporto bilieto, susietos trečiosios šalies sąskaitos ar Japonijos el. pinigų kortelės išsaugojimas

Toliau pateiktos papildomos sąlygos taikomos, kai „Google Pay“ naudojama norint „Google“ paskyroje išsaugoti virtualų kortelės numerį, viešojo transporto bilietą, susietą trečiosios šalies sąskaitą ar Japonijos el. pinigų kortelę.

Jums pradėjus pridėti mokėjimo priemonę prie „Google Pay“ ir pateikus „Google“ ir (arba) mokėjimo metodo išdavėjo prašomą informaciją, „Google Pay“ patikrins, ar Mokėjimo metodas yra tinkamas naudoti su „Google Pay“. Gali būti tinkami ne visi dalyvaujančio išdavėjo Mokėjimo metodai. Jei jūsų Mokėjimo metodo išdavėjas palaiko „Google Pay“ ir jūsų Mokėjimo metodas yra tinkamas, pridėdami jį galite matyti ekraną, kuriame prašoma priimti išdavėjo taisykles ir nuostatas. Tai atlikus ir sėkmingai pridėjus Mokėjimo metodą, „Google Pay“ išsaugos virtualų kortelės numerį, atstojantį faktinį jūsų mokėjimo kortelės numerį, arba susies viešojo transporto bilietą, susietą trečiosios šalies sąskaitą ar Japonijos el. pinigų kortelę su jūsų „Google“ paskyra, kad galėtumėte naudoti, kaip aprašyta toliau, 5 skirsnyje.

Virtualūs kortelių numeriai, kuriuos registruojate naudodami „Google Pay“, skiriasi nuo bet kokių susijusių mokėjimo kortelių, kurias išsaugote „Google“ paskyroje. Skirtingai nuo virtualaus kortelės numerio, mokėjimo kortelė paprastai nebus pateikta su kortele, kuri yra panaši į susijusią fizinę kortelę, ir negali būti naudojama parduotuvėse atliekamoms artimojo lauko ryšių (ALR) operacijoms. Tačiau, jums registruojant virtualų kortelės numerį, „Google Pay“ taip pat gali išsaugoti susijusią mokėjimo kortelę „Google“ paskyroje.

Jūs pripažįstate, kad „Google Pay“ gali gauti operacijų informaciją iš jūsų Mokėjimo metodo išdavėjo, kad sistemoje „Google Pay“ būtų rodomi raiškiai formatuoti operacijų duomenys ir naujausia jūsų operacijų istorija.

Mokėjimo metodas tam tikrame įrenginyje gali būti pašalinamas iš „Google Pay“ ir tapti nenaudojamas su Paslauga, jei: i) ištrinate mokėjimo metodą iš „Google Pay“; ii) ištrinate mokėjimo metodą iš „Google“ paskyros; iii) ištrinate mobilųjį įrenginį naudodami „Android“ įrenginio tvarkymo priemonę; iv) ištrinate „Google“ paskyrą; v) mobiliuoju įrenginiu neprisijungiate prie jokio „Google“ produkto ar paslaugos 90 dienų iš eilės; vi) nenaudojate „Google Pay“ įrenginyje 12 mėnesių iš eilės; vii) jūsų Mokėjimo metodo išdavėjas arba mokėjimo tinklas nurodo „Google“ pašalinti mokėjimo metodą iš „Google Pay“.

5. Operacijos naudojantis Mokėjimo metodais

a) „Google“ nuosavybėse

„Google Pay“ gali leisti inicijuoti mokėjimo operaciją su Pardavėju, kuris apibrėžiamas kaip: i) „Google“ grupės įmonė arba ii) bet kuris kitas pardavėjas, dalyvaujantis vienoje ar keliose „Google“ rinkose (kaip nurodyta čia), kuriose siūlomos jums parduodamos prekės arba paslaugos, ir prašantis „Google“ ar jos filialų apdoroti mokėjimo operacijas jo vardu.

Jūs pripažįstate ir sutinkate, kad jūsų operacija su pardavėju („Google“ operacija) vyksta tik tarp jūsų ir pardavėjo. „Google“ ir jos filialai nėra nei „Google“ operacijų ir susijusio pirkimo šalis, nei pirkėjas ar pardavėjas, susijęs su „Google“ operacija, nebent tai yra aiškiai nurodyta (pvz., atitinkamų prekių ar paslaugų sąraše ar aprašyme „Google“ valdomoje svetainėje ar sąsajoje).

Jums pradėjus „Google“ operaciją ir ją atliekant „Google“ gali pristatyti pasiekiamus Mokėjimo metodus. Pasirinkus norimą naudoti Mokėjimo metodą, „Google“ gali jį apmokestinti arba dalytis Mokėjimo metodu ir susijusia išsamia informacija su vienu iš savo filialų, kuris tada apdoros operaciją Pardavėjo vardu. Norint baigti apdoroti „Google“ operaciją, reikia įgalinti apmokestinimą arba išskaitymą pagal Mokėjimo metodą. Taip pat pagal Mokėjimo metodą turite leisti įskaitymą, susijusį su „Google“ operacijos atšaukimu, grąžinimu ar koregavimu.

Jei norite gauti išsamesnės informacijos ar sąlygas, susijusias su konkrečia „Google“ operacija, įskaitant grąžinimo ar ginčų sprendimo politiką, žr. paslaugų teikimo sąlygas, pagalbos centrą ar kitą pagalbinę medžiagą, kurią pateikia Pardavėjas, su kuriuo vykdote operacijas.

Jei iškyla problema apmokestinant pasirinktu Mokėjimo metodu, „Google“ gali apmokestinti bet kuriuo kitu galiojančiu Mokėjimo metodu, kurį išsaugojote „Google Pay“. Mokėjimo parinktis galite tvarkyti apsilankę „Google Pay“ svetainėje, „Google Pay“ programoje arba „Google“ nustatymuose „Android“ įrenginyje. Taip pat sutinkate, kad, jei ankstesnė mokėjimo operacija atmetama arba grąžinama į mokėjimo tinklą, Pardavėjas gali iš naujo pateikti mokėjimo už „Google“ operaciją mokėjimo tinklui, kad jis šią operaciją apdorotų vieną ar daugiau kartų. „Google“ gali vien savo nuožiūra atidėti įtartinų operacijų ar operacijų, kurios gali apimti sukčiavimą, netinkamą elgesį ar pažeisti taikytiną įstatymą, sąlygas ar kitą taikytiną „Google“ politiką, mokėjimų apdorojimą, kaip nustatyta.

Jei Pardavėjas siūlo galimybę mokėti už prenumeratas, Jūsų prenumerata pradedama, kai spustelėjate „Sutikti ir pirkti“ (arba atitinkamą frazę) prenumeratos pirkimo puslapyje. Tai yra pasikartojanti atsiskaitymo operacija. Jei nenurodyta kitaip, jūsų prenumeratos ir atitinkamas atsiskaitymo įgaliojimas tęsis neribotą laiką, kol neatšauksite. Spustelėdami „Sutikti ir pirkti“ (arba atitinkamą frazę) įgaliojate Pardavėją leisti jums atsiskaityti pasirinktu Mokėjimo metodu už kiekvieną nustatytą atsiskaitymo už prenumeratą laikotarpį. „Google“ operacijos sumą per prenumeratos laikotarpį Pardavėjas gali keisti. Prenumeratos atšaukimas įsigalios tik pasibaigus dabartiniam atsiskaitymo laikotarpiui. Už dabartinį atsiskaitymo laikotarpį lėšų grąžinimo negausite ir toliau galėsite pasiekti atitinkamą prenumeratą per likusią dabartinio atsiskaitymo laikotarpio dalį.

b) Su trečiosiomis šalimis

Kai inicijuojate mokėjimo ar viešojo transporto atsiskaitymo operaciją naudodami „Google Pay“ su bet kuria kita šalimi, išskyrus Pardavėją (tokia šalis – Trečioji šalis, tokia operacija – Trečiosios šalies operacija), „Google“ gali perduoti išsamią jūsų Mokėjimo metodo ir susijusią informaciją Trečiajai šaliai, kad ji galėtų apmokestinti jus pagal pasirinktą Mokėjimo metodą. Atsižvelgiant į Trečiosios šalies pobūdį, Trečiosios šalies operacija gali būti skirta prekėms ar paslaugoms įsigyti, kelionėms viešuoju transportu ar kitiems tikslams, pavyzdžiui, labdaros aukoms ar dovanoms. Trečiosios šalies operacija gali būti inicijuojama, kai: naudojate funkciją „paliesti ir mokėti“ parduotuvėse arba naudodamiesi viešojo transporto paslaugomis per ALR, brūkšninius kodus ar kitą bekontaktę technologiją; pasirenkate „Google Pay“ arba „Pirkti naudojant „Google Pay“ kaip mokėjimo parinktį internetinei operacijai Trečiosios šalies svetainėje arba programoje arba atliekate Trečiosios šalies operacijas naudodamiesi kita internetine sąsaja, pvz., per „Google“ padėjėją. Kai pradedate internetinę operaciją, „Google Pay“ taip pat gali bendrinti kitą informaciją, pvz., atsiskaitymo, pristatymo ar el. pašto adreso, išsaugotą jūsų „Google“ paskyroje, naudotoje atliekant operaciją.

Trečiosios šalies operacijoje, perdavus Mokėjimo metodo ir kitą išsamią informaciją Trečiajai šaliai, „Google“ toliau nedalyvaus operacijoje, ir jūs pripažįstate ir sutinkate, kad tokia operacija vyksta tik tarp jūsų ir trečiosios šalies, o ne „Google“ ar bet kurio iš jos filialų. Dėl bet kokių tokių Trečiosios šalies operacijų problemų, įskaitant lėšų grąžinimus ir ginčus, turėtumėte susisiekti tiesiogiai su Trečiąja šalimi arba Mokėjimo metodo teikėju (pvz., mokėjimo kortelės išdavėju).

Kai lankotės dalyvaujančios Trečiosios šalies svetainėje ar programoje, „Google“ gali atskleisti Trečiajai šaliai, ar jūsų įrenginyje yra „Google Pay“, kad Trečioji šalis žinotų, ar pasiūlyti „Google Pay“ kaip mokėjimo variantą. Galite atsisakyti leisti „Google“ vykdyti šį atskleidimą „Google Pay“ privatumo nustatymuose. Atsisakymas gali paveikti jūsų galimybę naudoti „Google Pay“ su tam tikrais prekybininkais.

c) Kaip „Chrome“ arba „Android“ automatinio pildymo dalis

Jei naršyklėje „Google Chrome“ arba „Android“ įrenginyje įgalinote automatinio pildymo funkciją, „Google Pay“ taip pat gali pateikti jums galimybę automatiškai užpildyti išsaugoto Mokėjimo metodo ir adreso informaciją Trečiosios šalies svetainės mokėjimo formoje naršyklėje „Chrome“ arba Trečiosios šalies programos mokėjimo formoje „Android“ įrenginyje. (Daugiau informacijos apie tai, kaip automatinis pildymas veikia su „Google Pay“, rasite „Chrome“ pagalbos centre.) Kai naudojate šią funkciją, „Google“ nesąveikauja su Trečiosios šalies svetaine ar programa, tik patenkina jūsų užklausą automatiškai užpildyti tam tikrą pasirinktą informaciją Trečiosios šalies formoje. „Google“ nedalyvauja jokiose operacijose, kurias atliekate naudodami „Chrome“ arba „Android“ automatinį pildymą, ir jūs pripažįstate ir sutinkate, kad tokia operacija vyksta tik tarp jūsų ir Trečiosios šalies, o ne „Google“ ar jos filialų. Dėl bet kokių operacijų, kurioms naudojote „Chrome“ arba „Android“ automatinį pildymą, problemų, turėtumėte susisiekti tiesiogiai su Trečiąja šalimi arba Mokėjimo metodo teikėju.

6. „Google Pay“ bilietai

„Google Pay“ taip pat galima įgalinti naudoti parduotuvėje ir pasiekti Bilietus, kurie nėra nustatyti kaip Mokėjimo metodai, ir gali apimti: kuponus ar kitą panašų turinį, kurį galima išnaudoti pas dalyvaujančius prekybininkus; narystės, bendrų interesų ar atlygio programų, kuriose jau užsiregistravote ar galite užsiregistruoti naudodami „Google Pay“, korteles; renginių, pramogų, kelionių ar kitus bilietus; dovanų korteles, kurias galima išnaudoti konkrečioje prekybininko parduotuvėje ar parduotuvių grupėje (pvz., tam tikros dovanų kortelės). Dalyvaujantis Bilietų teikėjas (Teikėjas) gali atnaujinti Bilietą tam tikra informacija ar kitaip susisiekti su jumis per Bilietą.

Naudodami Teikėjo Bilietus per ALR, su brūkšniniu kodu ar kitomis priemonėmis, leidžiate perduoti informaciją, susijusią su šiuo konkrečiu Bilietu, Teikėjui, kad būtų galima šiuo Bilietu pasinaudoti. Naudojimasis Bilietu su Teikėju yra operacija tarp jūsų ir Teikėjo, o ne „Google“ ar bet kurio iš jos filialų. „Google“ neprisideda prie jūsų naudojimosi Bilietu su jo Teikėju. „Google“ negarantuoja ir neatsako už bet kokio Bilieto turinio ar Bilieto tinkamumo naudoti su bet kuriuo paslaugų Teikėju tikslumą.